Hüppa postitusse

001WSK

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    367
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis 001WSK postitas

  1. Paluks abi foorumlastelt, ehk suudate aidata. Pisut kahtlane probleem ,aga eks paistab mis keegi välja pakub Nimelt kui üritan paika sättida juhipoolset peeglit ,siis liigub kunde poolne alla ja siis iga kord oma suva järgi. Vist vasakule ja paremale ei liikunudki, kui siis korraks vbolla (mälu võib petta) Alguses ei tahtnud üldse liikuda ,aga siis avastasin ,et peal hoides liigutab korra ja kui pooli vahetada ,siis töötab vastaspool. Samas töötab ka õige pool, nii kuidas joppab Üsna nõutu olen, vaevalt nüüd mõlemad peeglid saba on andnud ? (mootorid nagu töötavad) E34-l sama probleem. ( aga see hetkel vähe tähtis kuid tundub ,et sama viga) Kui sellel mingit tähtsust on, siis auto veeres tehasest välja 1990a. Tahaks liikuma saada ,sest peeglisoojendus töötab ja ei tahaks ära visata
  2. 001WSK

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    Millest sa räägid ? Saab küll arvele võtta. Miks peaks saama V8 legaalselt tänavale ,aga R6 3.5i mitte ? Ehk seletad ? Point nagu selles ,et LAV-sse neid 330i vms tehti ,seega on see võimalik, kui on swap korralikult tehtud. Ma ei mäleta seda protsenti ,mis võib ületada tehase andmed, aga need mootorid seda kindlasti ei tee. (üks E30 V8 liigub legaalselt eesti teedel)
  3. Arvele võtmise saab alla tingida !
  4. Seda esimest sai eile uuritud mida pähkel välja tõi. pildi pealt näeb hea välja,aga laivis teine asi. juhi uks peetis (sossepa parandus) Uksed seestpoolt ussitavad, tagaluuk samuti. Tehase poolt on auto välja veerenud 1.8na (samas vist mootor korralikult paigaldatud) Kõikidel tiibadel rooste, tagapaneel roostes, esipõll tühi ja kõver. Sõitma ei hakanud ,aga mootor käis nagu m20 ikka. hallil tuuringul pidi suure korpusega lsd all olema
  5. 001WSK

    M: 318i (m50b25) 141kw

    M50 on võimalik arvele saada, sellega probleeme ei ole. Siis tekib probleem ,kui ei ole ette näidata auto dokumente kust jupid pärit on. (arkis öeldi mulle ,et kui teil on "varuosa" auto dokid, siis on OK., kui neid ei ole siis on kööga) Sry OT pärast
  6. 001WSK

    M: 318i (m50b25) 141kw

    Võta kui uppi aga kui sul arkis ette näidata auto dokumente ei ole millelt see mootor pärit on, siis kahjuks arvele ei saa. võib jama hoopis tulla kuna ark vajab tõendust ,et varastatud auto küljest tükid ei pärine. Olen nendega sellel teemal suhelnud.
  7. sellel juhiiste täiesti räbal ja kere ka vist midagi head ei olnud.
  8. Ei ole küll Eestis müügil, kuid huvitavad "lisad". Pilte vaadates jäi silma blaukari helisüsteem, rool, istmed ja tulede lüliti all olev "paneel". Või on tegemist kellegi omaloominguga...? http://suchen.mobile...en&pageNumber=2
  9. Veljed põmst müüdud, Taksaatorile.
  10. Uus hind 180€ See on viimane hind ja kui keegi ei soovi ,siis jäävad mul järgmist E30 ootama.
  11. niva padjad peaksid olema veel kõrgemad kui m30 ja m20 omad. lõppude lõpuks oleneb mis mootor vahel on ja mis asendis ta seal paikneb. eks pead mootori paika panema ja siis mõõtma mis vahele mahub.
  12. ,Up hetkel naelikud müügist maha,aga asemele saab soovi korral korralikud lamellid ,velgede hinnale lisandub sellisel juhul 75€
  13. 001WSK

    M/V bmw e30 335 it 93a

    lipilapi eest 1900€ ? :shock: või on uus värv hinna sees ?
  14. Nüüd ka pildid. Kvaliteet on telefoni oma ,aga mingi pildi saab silme ette. Viies velg on ilma kapslita.( varuratas koos korraliku talverehviga ) http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=561349&rhash=56b0
  15. 001WSK

    Head muusikat autosse :)

    Tean et ammu. Paar kuud ,aga ikkagi
  16. 001WSK

    Head muusikat autosse :)

    - üleprahilugu :twisted: Head kuulamist! 8)
  17. Müügiks 5 BBS originaal velge. 1 velg varurattaks. Neljal olemas kapslid, ühel kapslil BMW märk puudu. Veljed on sirged. Velgede hind 225 € Vajadusel võib osta ka koos rehvidega. Goodyear UltraGrip naelikutega, kõik naelad alles, muster 7mm. Väga korralikud talverehvid. (Talv tulekul, talvel juba hind kallim ) Rehvide hind 125€ Koos ostes 325 € Asukohaks Tallinn Tel : 5666 3151
  18. 001WSK

    Head muusikat autosse :)

    Sama siin. Mõtlesin ,et olen ainuke
  19. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    taga jääb ka siis lääpa ,kui suured sillatala puksid läbi on. vähemalt nii nad räägivad. ees võib olla asi vigases sharniiris või pehmest õõtsa puksist. minu üle-eelmisel rullil olid esimesed rattad lääpas nagu oleks coilid all ,aga tegelt olid sharniirid läbi. sai need ära vahetatud ja pilt kohe teine. (toprani juppe ei soovita :evil: )
  20. 001WSK

    Suvepäevad?

    Jägala juga Seal grillimise koht ,pingid jne. Parkla ka piisavalt suur. Aga kui läheb joomakoomaks ,siis see koht vist ei sobi.
  21. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Päris selge vist ei ole aga kui võimu ei ole ja mul levi puudub, siis eelduste kohaselt kuskilt juhe katki ? ja kui juhe katki ei ole ,siis kust viga otsida ?
  22. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Kes oskab öelda kus kohas touringutel antenni võimendi on ?
  23. 001WSK

    Lobamokkade rubriik

    Teab keegi öelda kasutaja "Henrik" telefoni numbrit ? :roll: Otsing tulemust ei andnud. Broneeris udukad ,aga kaotasin numbri ära ja ühendust ei võta :?
  24. 001WSK

    Ebay

    Ei. Väga ei põe ka ,sest hind kujunes väga lampi ulme kõrgeks. Vähemalt sain selle teema tõstatamisega ebay koha pealt targemaks mida vaja oligi. Äkki kellegil teiselgi abi sellest teemast.
  25. 001WSK

    Ebay

    Olen samuti aeg-aajalt jälginud oksjoneid kuid osa pole võtnud. Nüüd siis avastasin hea asukohaga E30 mis taskuks ostmist ja järele minemist. Eks paistab ,kas saab selle võidu. 32h veel oksjoni lõpuni jäänud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus