Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ints

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    106
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ints postitas

  1. ints

    Bensiinipumbale ei tule voolu

    Tegelikult oli asi palju lihtsam. Kui armatuurijuhtmestikku küljes pole,siis süütelukust ei jookse releele vajalikku infot peale. Pm. võib teema lukku panna.
  2. Autoks pre 320/323 Sai siis autole tehtud mootorivahetus Nüüd uus mootor peal,kuid kui süüde sisse keerata,siis pump häält ei tee ja voolu ka peale ei tule. Samas kui bensiinipumba relee lahti võtta ja klemmid kokku vajutada on elekter olemas ja auto käib. Milles võib viga olla? Kas relee ei saa infot et tööle hakata või midagi muud? Mõistus hetkel suht otsas
  3. ints

    V:kupee rallikas disla vastu

    Mees sa ei allu kriitikale absoluutselt!
  4. ints

    Lobamokkade rubriik

    Kas Inglismaalt lähiajal keegi autoga siiapoole ei liigu? Vaja Kentist paar asja siiapoole toimetada mida ei kannata postiga saata. P.S. Ei midagi kriminaalset
  5. Seleta mulle kui rumalale et mille poolest see pakkumine huvitav on ?
  6. Kui on võimalik korralik jupp osta siis ostetaksegi, sest lõppkokkuvõttes tuleb see odavam (tavaliselt ka parem) kui taastatud osa. ka välismaal on see nii. Ajakulu veel lisaks.
  7. ints

    Lobamokkade rubriik

    Eestis vist ei liigugi ja mujal on kirvehinnaga. Endale ostsin Inglismaalt,peaks paari nädala pärast kohal olema
  8. ints

    Lobamokkade rubriik

    Pühapäeva öösel kella kolme ajal normaalsed inimesed tavaliselt magavad
  9. ints

    Lobamokkade rubriik

    Sama siin -Otsest rammimist või signaalitamist küll ette ei tulnud,kuid kui suvel Bauriga linnas tööl käisin siis päris palju häiris,et peaaegu iga foori taga oli keegi kes üritas kohta kätte näidata. Kuidas sa ikka oma kompleksid ja stressid välja elad kui mitte liikluses. Ja kui liikluses,siis kelle peal veel kui mitte bemmimeeste? Ja kes on tavaliikleja jaoks veel klassikalisem bemmimees kui mitte E30-e omanik Simpel ju! Ning sama päev kui auto arvele võtsin tegime politseiga tigude võiduajamist,sest tema tahtis et ma mööda läheksin ja mina jälle ei tahtnud minna sest polnud veel ülevaatusele jõudnud
  10. ints

    M20B20

    no aga vaakumit peaks olema ju suht lihtne motipiga kontrollida. pihustad töötava mootori lõdvikute peale eetrit ja kui pöörded tõusevad,siis on kuskil leke.
  11. ints

    M20B20

    see külmkäivtusklapp millest sina räägid,küll selliseid sümptomeid ei tekita. See on nagu vanematel karpaga autodel tooreklapp,tõmbad külma mootoriga lahti (või kinni,küllap targemad teavad paremini) ja hoiab tühikäigupöördeid kõrgel. Selle klapi külge läheb neli voolikut,millest kaks on jahutusvedeliku ja teised kaks õhuvoolikud. Ja kui see klapp ei tööta korralikult,ehk siis soojaga ei sulgu,siis jäävadki pöörded peale ja seisad foori taga 1500 rpm. Aitab selle vastu kui üks õhukanal pimedaks teha. Sellisel juhul muidugi kaob külma mootoriga tühikäik ära kuid sooja mootoriga saad see-eest tühikäigu paika reguleerida. Vajadus õhulugeja pistikut näppida selle klapi korrasolekust küll ei tohiks sõltuda niipalju kui mina asjast aru olen saanud. Krdi pikk jutt sai aga Truumule olen minagi raha maksnud abi saamata.
  12. ints

    M20B20

    aga mis Truumus selle kõige kohta öeldi ?
  13. ints

    Lobamokkade rubriik

    Korra tagasi ei viitsi minna ? krt,miks ma varem ei taibanud küsida... :evil:
  14. ints

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab kedagi,kes teaks kedagi,kes oleks võimeline Lõuna-Saksamaalt kaks sõiduauto esiistet ära tooma ? Schenker on isegi nõus tooma,aga nõuab pakkimist kuid müüja väidab,et ei oska asukoht 94227 Lindberg Maksan 100 € (sama raha mis Schenker küsib)
  15. Otsin 2,0 92 kW mootorile külmkäivitusklappi,kas sinul võiks olla ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus