Hüppa postitusse

Mehis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    19
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E30 320i

Kasutaja Mehis saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Mehis

    roolilatt

    kui ta sul koguaeg ühe sama kohapeal teeb selle nõksu siis on ristid omavahel nihkes
  2. Mehis

    M: e30 kere

    Kas mootor on olemas ja mis moto?
  3. kas korralikke esitiibasi oleks? A varuosa.
  4. Mehis

    M: 1986 318i 75kW pre-face e30.

    Esimesi tiibasid müüd?
  5. Mehis

    P:Süütelukk

    njh mul võti kadunud aga kas keegi umbes teab palju uus süütelukk maksta võib.
  6. Mehis

    P:Süütelukk

    tänud aga mul on roolilukk peal ma pean vaatama kuidas selle lahti saaks
  7. Mehis

    P:Süütelukk

    Kas see on määrav süüteluku vahetamisel et roolilukk on peal? Ning kuidas süütelukku ültse vahetada?
  8. Mehis

    M20B20 Vaakum

    aasta on 87
  9. Mehis

    M20B20 Vaakum

    Kas keegi saaks anda M20B20 mootori vaakumi jooniseid ?
  10. Mehis

    Õhulugeja M20B20

    Õhulugeja pistik:
  11. Mehis

    Õhulugeja M20B20

    Eks ma püüan siis esimesel võimalusel pildi teha
  12. Mehis

    Õhulugeja M20B20

    see ilma katita koodil on midagi valesti läinud? Googel ei leia siukse koodiga asja
  13. Mehis

    Õhulugeja M20B20

    aga palju siis sellel kw on? see pistik on kummaline sellepärast et kuskil pole siukest :/ muidugi see on mul esimesed kokkupuuted sellega ning ei tea seda väga hästi aga kui kellegil on siukse pistikuga õhulugejat siis äkki annaks vähemalt tootekoodi vms?
  14. Mehis

    Õhulugeja M20B20

    Lugu siis selline et sain mootori millel polnud kaasas õhulugejat ja ei suuda tuvastada milline õhulugeja minema peaks. Kodus on olemas õhulugeja millel on pistikus kõik 5 klemmi olemas(aga see pole kindel et töökorras).Siis proovisin ühe teise 2.0 mootori pealt õhulugejat mis on ka teistsuguse pistikuga ehk siis 4 klemmi ja 1 äärmine on vaba. Aga pistik mis autoküljes on nii et 2 klemmi, siis on tühi ja 2 klemmi. Pole mitte kuskil siukese pistikuga õhulugejat näinud et kui kellegil on siukse pistikuga õhulugeja siis palun antke teada.
  15. Mehis

    Stanged

    Tahaks teada kas need stanged on Facelifti originaal stanged või mingi tuuning värk?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus