Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Tauno

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    148
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Tauno postitas

  1. Mainitud rehve sooviks Tauno 56866258 E: 175/50/r15 sobivad ka. Tean et vähe leidub neid rehve, aga proovida võib
  2. Ostan R4 madaldusvedrusi, Hea oleks kui 60/40 või alla selle. Tauno 56866258
  3. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kõiki pikendama ei pea, paar juhet jääb lühikeseks
  4. Võiks ju liituda bmw klubi alaga, kui nad kohal. Meil omal lihtsam
  5. Tauno

    Lobamokkade rubriik

    Hüdroõli või odavat diislit pole kuskilt saada ?
  6. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    vana võib ka vabalt peetis olla
  7. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Mario, ma tean jah kuidas õhulugejat vahetada :D :D M40 pistik sobib küll aga minul ei hakanud korralikult töötama. Tuttava m43 õhulugejaga hakkas korralikult tööle
  8. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    hetkel vana õhulugeja tagasi, uuel nädalal ehk saan kuskilt ostetud. Hetkel ilma
  9. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    ütlen ausalt, vägapalju vähem ei ole kui m40. Arvan mingi 8-9l linnas
  10. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ja las olla see teema, et kumb on parem. Igaüks teab ise mida teeb, lihtsalt mina tahtsin midagi muud kapoti alla kui m40, oli ka plaanis teisi mootoreid, kuid see tuli kõige odavamalt kätte
  11. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Tiit, mul ei läinud pöördesse õhulugeja ja homemade filtri pärast, nüüd okei, aga avastasin nüüd küttelekke, selle saab kohe ära likvideeritud Mina olen enda mootoriga rahul, kohe kuulda et midagi muud kapotiall, sest ausalt, mootorihäält on minimaalselt kuulda.
  12. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Eix mina sain oma m43 ilusti tööle ja palju vaiksem kui m40
  13. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ärge jebige selle immoga, visake vahelt välja või otsige selline aju millel pole immot. Tuleks ju odavam ja vähem tööd.
  14. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Aga mina kuulsin täna auto esimesi hääli
  15. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    no kuna säde ja pump töötavad, ju siis ei ole
  16. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Järgmine nädal liigun ringi, veel vaja küttetorud korralikult panna ja juhtmed ilusti vedada, gaasihoovastik ja sellised väiksed nipetnäpet. Teen rahulikult ja korralikult et mingit porri ei jääks. Juhtmestikust tuli üks pluss kaabel veel vedada 12+v pidevasse voolu, seda ma ei teadnud, aga kasutaja matuuu küsis kas ma tegin seda ikka Vedasin juhtme plussi ja voilaa, asi töötab
  17. Tauno

    O: M43b18 aju

    võib lukku panna!
  18. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Säde ja pump ka nüüd töötab tänbud kasutaja matuuule ja margole kes olid abivalmis aitama ja nõu andma ! Nüüd vaja ainult kõik ilusti kokku laduda ja ringi sõita
  19. Tauno

    O: M43b18 aju

    Hetkel ma sain bosch 277 lõpuga aju 94 aasta, homme proovin järgi, saaks kasvõi turtsuma siis oleks kindel et aju viga
  20. Tauno

    O: M43b18 aju

    Mul sellel ajul mingi tuning chip peal, kus tuli välja kaks juhet ning neid ma ühendada küll ei osanud kuhugile + veel see kivikiip võib olla kahjustanud, kui võtsin need juhtmed vahelt..
  21. Sooviks osta algusaastate m431b18 aju, ei tohi olla tehaseimmoga!! 56866258 ps.
  22. Tauno

    M43 mootori paigaldus E30-le

    M40 on ju jagajaga, ei saa ju kuidagi ühendada. Säde, pump ja muu vajalik tööleminemiseks on isegi samat värvi ja skeemi näidatul lähevad ka täpselt samad juhtmed.. Kardan siiski immot, ehk kellegil on m43 algusaastate aju, saaks ehk katsetada. Edit: Mõõtsin ka vändaanduri takistuse ära, jääb autodata järgi lubatud piiri.. Isegi kui vändaandur oleks peetis, peaks küttepump ikka töötama
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus