Hüppa postitusse

kotkas1

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    224
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis kotkas1 postitas

  1. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    lada oma toimetab väga hästi vw grupi autode peal (Y) bemmil ei ole proovinud, bosch eestist ma enam ei leidnud ladale mõeldud odavalt
  2. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    vb see et densod surevad maha umbes 20t km -ga üksvahe kasutasin aga kuna rulliga 2,5 aastaga 135000km(kasutan seda ka töösõitudeks) läbitud siis tuli odavam uuesti bosch -i peale minna
  3. kotkas1

    kelladega täis jama

    võta spidoplokk maha, kuivata ahju peal ära ja pinguta tagumised kruvid üle, samuti eelmine talv jamas mul difri kiirus andur(pistik ära mädanenud, töötas kuna heaks arvas) salongi vent lihtsam uus osta, määrida võid aga see vaid ajutine lahendus edit: kellaplokil mõõda akude pinge ka üle
  4. kotkas1

    Head muusikat autosse :)

    Macklemore vs Snoop Dogg vs Nirvana - Drop It Like It's Thrift Shop Robin Thicke vs Apollo 440 - Who Can't Stop The Blurred Lines
  5. kotkas1

    M: M+S 195 65R15

    mis keskava ja et?
  6. kotkas1

    müüdud

    kas gardaan tuleb kaasa?
  7. võibolla ühed ilma kaplsiteta style 5 jäävad üle. 3 korralikku ja ühel äärekiviga ranti rikkunud veidi, mis hinda pakud
  8. läbimõõt 43mm, pikkus 130mm ainult mootor. maksimaalne mille jaoks paagis ruumi on on pikkuselt 150mm ja läbimõõdult 55mm kui kasutada originaal paagi katte kaant mille külge pump kinnitub
  9. kotkas1

    E30 pildid internetist.

    ühte täpselt samasugust nägin põlvas ilma- peeglita pre. mammi tahtis minu auto peale istuda tuli välja et mõlemad on 84a sedaanid ja ja cosmosblau metallicud ja all bottlecapsid, välja arvatud et mul on sinine sisu ja mammi omal tavaline
  10. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    eix mis muidu su punasest cabriost on saanud? kas tuleb järjekorda peale kupeed
  11. ikka 2,8 m20 aga mis ikka hädaga teed kui tüdruk soovib, praegu mõtlengi siin lihtsaimat varianti kuna uut motot ei viitsi ka tegema hakata. pigem just tavalise võimalikult elektroonikavaba kasti peale läksid mõtted kuid mis mudelite alt leida
  12. kuna tüdruk tahab enda e30 automaadiks siis mis m20 kastidest oleks kõige lihtsamini paigaltatav manuaali asemele
  13. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    mis mootoril täpsemalt mul üks 3,5 softiga aju ilma lamdata variant
  14. miks nii praegu kogu mootorile tulnud pakkumisi 250.- kuid mul plokikaant ja muud jura vaja ei ole, lihtsalt m20 sisu vaja
  15. vaja siis selliseid asju, 13-19 jaanuar liigun ka üle eesti ringi
  16. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    lihtsam variant pane lühem ning lühema pinguti.
  17. kotkas1

    O: pruuni tehasetooniga klaasid

    üks pruun komplekt pre faceliftile peaks mul alles olema mis hinda pakud
  18. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    esimese hooga pakuks e38 730(m60) käiguhoovastikku
  19. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    e30 diagnostika jaoks ads ühendusega diagnostika ning gt1 töötab mul ilusti
  20. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    kas lumest või naeltest? mul olid esimesed jõulud täiesti kained kokku 900km mööda Eestit ja 16h sõitmist
  21. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    põlvas olid jaanid 5 kraadi soojemad praegu väljas +8 talvekad on naeltest paljaks aetud juba
  22. mul põhimõtteliselt üks komplekt olemas- rms 4x80w @4ohm(2x200w @4ohm) võim, mingi 15 tolline sub vist oli 1000w rms koos mingi suurema kastiga(kast selline kellegi ise tehtud elemendi järgi). müügi põhjus ei mahu uude autosse ära. hind 125.- asukoht põlva ja 27.12 Võru-Tallinn marsuut. kui on huvi siis võin õhtu ka mõne pildi teha
  23. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    ei tea kas pigistas lindu seal pleki peal või? ei tegelt kui ma keevitama õppisin siis oli ka algus selline (ma sain vähemalt katsetada vanaraua kokkuostus vanaraua peal erinevad keevitused üle) aga kuskilt peab ju alustama.
  24. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    natuke teine ofset, mul üks differ 2,79 mis vaja lsd -ga varustada
  25. kotkas1

    Lobamokkade rubriik

    kas keegi lõuna eesti meestest soovib vahetada enda td lsd diffri (3,25) minu suure korpusega 3,46 lsd difri vastu. ainsaks tingimuseks on et läbilibisemine ei tohi olla väiksem kui 40nm. minu omal on läbilibisemine 46nm
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus