Hüppa postitusse

kukk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis kukk postitas

  1. kukk

    Lobamokkade rubriik

    Tiidu küsimusele vastan siin, et cabriolt kruvisin maha ainult tagutuled, ülejäänud tuled + veljed jäid alles, ei viitsinud neid maha kruvima hakata. Ja tag. tuled leiavad juba koha mu teisel e30-l 8)
  2. ment saadab kordusele kui midagi kahtlast on kui üv. käpp sees ja rahatasku suur siis pole muret mure tekib siis kui sa sellise masinaga pauku paned
  3. mõõtis üv. mees, meetri kauguselt küll igatahes mitte. ta võttis nii ca 20 cm sumpsi otstest. käskis mul gaasi põhja kah suruda .. siis sai 128db nii ma kordusele sain
  4. merevaigukollane valgus peab läbi paistma kui suunad töötavad. ah see ise käkerdamine on kah paras saast - sõitsin ükskord sellise über mustaks toonitud tuledega masina taga - polnud aru saada kunas ta suunda näitas või kunas pidurit vajutas aga mis sportsummutitega tehakse? saadetakse agaralt kordusele? mul õige valju teine, tühikäigul juba 86db madalat jorinat
  5. tore vaadata kohe, et pargitud on kah vastavalt rullnokkadele.. :D
  6. ärge jätke siis "Tartu hirmu" kah kutsumata..
  7. müriseva hääle tekistamiseks peaks lõpupütist piisama aga poole normaalsem on vaikne auto, neid lörisevaid masinaid niigi kõikjal juba endal mul kah suht valju sumps ja imelik on õhtul hilja või hommikul vara kusagil asulas löristada
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus