Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

antc

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    248
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis antc postitas

  1. http://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=8270124667 http://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=8270125448 Kui ilm lubab, siis äkki saab ühe shootingu teha veel see suvi.
  2. antc

    O: Sedaani istmed

    Pakkuda selline komplekt. Katki kuskilt pole, juhiiste ühestkohast natuke kulunud. Esimesed+tagumine. Tulid pre-etalt. 40.- ja 58188281. Asuvad Tallinnas, Laagris. Kui vaja saan kõigist istmetest pilti teha.
  3. Pakk tumerohelist Kenti ja plekkvelg on sinu.
  4. 5.- plekkvelg koos rehviga.
  5. Kärgvelg müüdud. Eix teadis rääkid, et plekk pole rullika originaal ja selle hind nüüd 10.-. Tagavara rattaks hea.
  6. Müüa siis üks 14'' originaal plekkveljega tagavararatas. Rehv peal, tundub nagu uus. 15.- Teine on originaal kärgvelg 15'', Rehv peal nagu uus. 40.- Mõlemal tundub olevat peal tehase rehv veel, pead ei anna. Õhtul pildid. Asukoht: Tallinn, Laagri. Kontakt: 58188281
  7. Täna siis ei tule kedagi? Mõtlesime vennaga rulle natuke tuulutada ilusa ilma puhul.
  8. antc

    Kes, kus ja keda nägi

    See punane kuut(kui on sama) on Renxi vana diisel. Uus omenik sellel
  9. Müüa orginaal 15'' kärjed, 7'' laiad, ET24. Kõik kapslid olemas. Rehvid peal 195/50R15 Hankook VentusPrime2 põhimõtteliselt tuttuued. Hind: 350.- Kontakt: 58188281 Asukoht: Tallinn, Laagri.
  10. antc

    Mure kesklukk või signalisatsiooniga

    Kõik toimib niii jälle nagu peab. Viga oli juhikõlari all olevates releedes.
  11. Eelmine aasta sügis sai auto seisma pandud, kõik toimis ilusti signa puldist. Nüüd siis selline mure, et ei pane enam puldist uksi lukku. Kui ma keeran võtmega uksed juhiuksest kinni siis kõik toimib(teeb lahti paneb kinni, nii nagu kesklukk toimima peaks). Samas panen signa peale, keeran võtmega uksed lukku, siis saan signa puldist signa maha ja teeb ka uksed kesklukust lahti. Järgmine mure on see et kui istun salongi, vajutan juhiuksest ukse kinni siis ei lähe ülejäänud uksed kinni. Lasin sõbral väljast võtmest uksed kinni keerata(paneb ilusti kõik kinni, nagu enne mainisin). Salongist ukse nuppu tõmmates teeb lahti kõik uksed. Ehk siis mingi mure just lukustamisega, aga miks toimib võtmega keerates? Kui uksed on lukus ja ise olen salongis siis kunde ukse nuppu tõmmata lahti ei jõua ja kunde ukse nuppu lukustades peaks ka tomima kesklukk aga ei toimi. Kahjuks paskaniku luuki ei saa testida kuna lukk ei keera, sama kundeuksel väljastpoolt keerates. Kiire kokkuvõtte mis mina ise arvan et järelturu signa (Cobra) hetkel ei puutu asjasse ja viga oleks justkui org. kesklukus. Ehk on kellegil ideid? Võib pakkuda ka inimesi kes oleksid võimelised seda korda tegama. Autoks 325iat 91 aasta.
  12. antc

    4x100 -> 5x120

    Selle asemel, et 10 korda 1 küsimust küsida, mine garaaži ja proovi oma juppe külge. Kui on vähegi tehnilist taipu saad Sa aru, kas sobib või mitte. Kui tehniline taip puudub, siis on ükskõik, mis ümberehitust sa teed on ohtlik ja jäta see targematel.
  13. Müüa 2 15'' plekkvelge 4x100. Hind: 10.- Asukoht: Tallinn, Laagri Kontakt: 58188281 või PS. Pildid homme.
  14. antc

    Piigid e30-le

    Mini veljed. 16x5,5 ja suure ET olid vist.
  15. antc

    O: Pre-facelifti lähituled

    Kas ma olen pime või minul ei tule selle lingi alt midagi välja
  16. antc

    O: Pre-facelifti lähituled

    Vaatasin sealt, kuid ei leia pre lähitulesi küll.
  17. Osta siis esimesed lähituled. Peavad olema korralikud(klaasid mitte tuhmid jne). Korraliku asja eest olen nõus head hinda maksma. Kui keegi oskab suunata kust saab uusi,(peale H2 ja UM-i) võib ka märku anda. 58188281 või PS.
  18. antc

    Lobamokkade rubriik

    Sai selline asi Eesti juurde veetud
  19. antc

    KALENDER 2014

    Tuleks ka täna Sikust läbi, aga kell?
  20. antc

    O: Differ 3.46 või 3.64

    Aitäh pakumast, aga ülekanded oleks need ainult mis kirjas, midagi muud kahjuks ei sobi.
  21. Ostaks siis diffri ülekandega 3.46 või 3.64. Pakkuda võib nii 188 kui ka 168 korpust. Peab olema vaikne, ei tohi häälitseda. Korraliku asja eest olen nõus maksma. 58188282
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus