Jump to content
  • 0

Mure kesklukk või signalisatsiooniga


antc

Question

Eelmine aasta sügis sai auto seisma pandud, kõik toimis ilusti signa puldist. Nüüd siis selline mure, et ei pane enam puldist uksi lukku. Kui ma keeran võtmega uksed juhiuksest kinni siis kõik toimib(teeb lahti paneb kinni, nii nagu kesklukk toimima peaks). Samas panen signa peale, keeran võtmega uksed lukku, siis saan signa puldist signa maha ja teeb ka uksed kesklukust lahti. Järgmine mure on see et kui istun salongi, vajutan juhiuksest ukse kinni siis ei lähe ülejäänud uksed kinni. Lasin sõbral väljast võtmest uksed kinni keerata(paneb ilusti kõik kinni, nagu enne mainisin). Salongist ukse nuppu tõmmates teeb lahti kõik uksed. Ehk siis mingi mure just lukustamisega, aga miks toimib võtmega keerates? 

Kui uksed on lukus ja ise olen salongis siis kunde ukse nuppu tõmmata lahti ei jõua ja kunde ukse nuppu lukustades peaks ka tomima kesklukk aga ei toimi. Kahjuks paskaniku luuki ei saa testida kuna lukk ei keera, sama kundeuksel väljastpoolt keerates.

Kiire kokkuvõtte mis mina ise arvan et järelturu signa (Cobra) hetkel ei puutu asjasse ja viga oleks justkui org. kesklukus.

 

 

Ehk on kellegil ideid?

Võib pakkuda ka inimesi kes oleksid võimelised seda korda tegama.

Autoks 325iat 91 aasta.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Kesklukul võib palju hädasi olla, üldjuhul jäävad need hädad juhiukse piiridesse. Uksepistik ja selle painde juures olevad juhtmete korrasolek on number 1.

Signale pannakse ka keskluku juhtimisele üldjuhul kaitsmed vahele,seega võid roolialla piiluda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy