Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. Leks

    Lobamokkade rubriik

    mind ka huvitab
  2. Tänase vihmase ilma tõttu sai jälle põgenetud paariks tunniks garaazi ja ette sai võetud vist kõige vastikum töö - tagasilla pukside vahetus. Suure vihaga tagusin mõned meislid ja kruvikad tala ja puksi vahele, ja edasi pildid räägivad minu eest. Minu puhul need puksid olid no nii kinni roostetanud...
  3. Leks

    К: mugavus relee ?

    cabriol on küll salongi valgustus, kuid minul pirn läbi ei ole viicinud vahetada juba ostmise päevast. relee kaane olen juba maha võtnud, mingeid põlemis jälgi näha pole. kaane all kõik läigib.
  4. e30ne haagiste kohta ma ei oska midagi öelda. Siimu rääkis, et kuskil Keila kandis liigub üks VW Caddyst tehtud haagis VW Caddy küljes ..
  5. kas bmw oma veermik pole piisavalt tuntud ? ise tahan ikka auto omad sillad külge jätta. ikka on tehtud. google peaks aitama.
  6. Leks

    К: mugavus relee ?

    kuidas on õigem kontrollida seda lülitit ? muidu võtsin ta sealt küljest ära, puhastasin kontakte.. pealt vaadates näeb nagu peab välja
  7. Leks

    К: mugavus relee ?

    tän vaatasin sinna rooli alla. võtsin relee välja ja relee otsad olid nagu põlenud veits, st mustad tahmased. samas vaatasin ka kaitsme nr 28, mis oli muidugi läbi. panin uue kaitsme, relee tagasi ja nüüd on sedasi et aknad on aktiivsed kogu aeg.. ka siis kui uks kinni ja süüde väljas. Küsimus: kas vigane relee saab teha sellist sigadust ?
  8. Leks

    К: mugavus relee ?

    hm, nende asjadega tegelenud pole.. muidu kõlarid ja kogu heli süsteem peksavad küll segast vahest. eks vaatan sinna rooli alla. tänud vastuse eest.
  9. Märkasin sellist asja, varem kui autol tegin ukse lahti, siis aktiveerusid el. akende lülitid ja sai neid kinni lahti teha. Praegu selline mugavus kadus kuhugi ära, ja aknaid saab kontrollida aint siis kui süüde sees. Oskab keegi vihjada mis järsku juhtus ? Mingi kaitse läbi ?
  10. Jõudu tarvis. Ega jah, neid pilte olen juba 1000 korda näind ja uurinud. Täna sai veedetud mõned minutid oma roostekäki juures ning keevitatud ja värvitud kohad sai mastiksiga üle käidud. Mastiksina kasutan veneaja möksi, mis täidab täpselt neid nõudeid, mida vaja. Purgi leidsin isa varudest ))
  11. autotrade'i kohta ma ei tea, aga atlantvarusodadesse võid julgelgt helistada, Eedik on tore inimene, aitab alati.
  12. hea mõte Summutit ideaalis tahaks küll külge saada =) Penapaagi luuk tuleb kindlalt. Aga Eix, kunagi hiljem pean sinu käest vist seda teiseldava kärukonksu komplekti laenama, et selle järgi teha õige kõrgusega tiisli. Ole hea, ära seda külge kruvi praegu kuskile, palun.
  13. Tere klubilised, Selline plaan oli mul suht ammu. Kogu aeg see mõte lükkus edasi erinevatel põhjustel, kuni siis selle suveni, millal lihtsalt võtsin end kokku ja tegin esimese sammu. Keretükki eest tänud Siimule, kellega ühel vihmasel juulikuu päeval rüüstasime ja saagisime pooleks ühe e30 kupee mädanenud kere. Lootust saada korraliku tüki minul polnud, kuna need lähevad nagu soojad saiad müügi teemades ja ausalt öeldes, ei raatsinud mina maksta mingit kopsakat summat metalli tükki eest. Kuna vaba ajaga on suvel tuuga, siis käin ehitamas mõned tunnid õhtuti, peale maja ehitamist, tool käimisest jne. Alustasin põhja korrastamisest. Eelmine omanik/parandaja on teinud keretöid, kus värskelt keevitatud haljas metallile on pandud kummi mastiks peale ja see asi on ajaga roostetama hakkanud. Võtsin traatharja ja tuimalt lasin kõik kahtlased kohad rellakaga üle. Tulemusi näeb piltdel... Kuna tegemist on dekoratiivse esemega, siis põhjalikud keretööd jäävad ära, muidugi suuremad augud praod saavad kinni keevitatud. Paralleelselt võtsin ette taga silla, ehk siis samuti lasin traadiga üle ja vanad puksid viskasin minema. Varsti läheb sild värvi alla. Tänaseks (31.07.12) kõik kahtlased kohad kinni keevitatud, happekrunt ja emall värv peale värvitud ja alustasin põhja pahteldamisega saeel, kus seda vaja on Aeg ajalt hakkan siia lisama pilte ja juttu. Seni kaua jõudu ja jaksu mulle Üleliigne metall J Selline olin mina peale 4 tundi puhastamist J Õde astus sisse, sai kreepsud ja tegi pilti
  14. klaasid täitsa olemas atlantvaruosad.ee poes. normaalsed ja korralikud. ise olen neid 3 korda pandud erinevate tulede külge.
  15. Leks

    K: Happekrunt

    ostsin juba, 18.55 1l hind tuli välja, devori kaubandus. teema lukku, vastanutele aitäh.
  16. Leks

    K: Happekrunt

    Tere, Oskab keegii soovitada koha kus saaks osta happekrundi ja mõni muu hea krunt värvi ? Tallinnas ikka
  17. Leks

    Lobamokkade rubriik

    kelle hall sedaan numbriga ...ATN, kellega juba 2 hommikut tartu mnt ja türnpu ristis käppa viskame ?
  18. Leks

    O: E30 cabrio.

    teema lukku ja vb kustu ka
  19. Leks

    Lobamokkade rubriik

    need üleval pildid veljed ei tundu replica moodi olevat. väga sarnane originaaliga ju. Pildid e21 orig. alpinad
  20. Leks

    Lobamokkade rubriik

    vedelemas !? need on alpina orig. veljed
  21. Leks

    Design Edition

    ei, omasin ka ühte DE touringut ja pepule sooja see ei andnud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus