Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 23.11.2013 kõikidest kohtadest

  1. mul on esimene asi autos turvavöö peale panna, ma ei suuda ilma sõita lihtsalt...sõnad saavad peale ka need kes minuga samas autos turvavöösid ei kanna
    2 punkti
  2. Kainekana olles on olnud selline huumor, et sõber huias mind, et avas taga istmel vöö. Tema ei pane peale jne. karjusin sõimasin teda juba. Kõrval sõbrale antsin märku, et hoidku ennast istmes kinni. Plaks pidurid peale järsult ja tüüp käis peaga vastu peatuge ära siis sai aru mix vaja vööd.
    1 punkt
  3. Puhastverd sitapead lihtsalt, peab ikka ise ka pilte hakkama tegema neist kui ilma sõidavad ja kohe Delfile soovitama... Tartus üks pidev maasikas koht on neil see Aardla Fasters, kust vasakpööret teha ei tohi. Tavakodanikele väänatakse trahve, aga ise panevad öösiti samamoodi ilma vilkureid kasutamata ega väljasõidule sõitmata. // Pealegi mis see nende asi üldse on kas ma kannan turvavööd või mitte kui ma üksinda liiklen. See peaks ikkagi mu enda vaba valik olema, et kas tahan surma saada või mitte. Aga riigil vaja ju orjasid kes reaalselt tööd teha viitsiks ja nendelt ju sama hea ka lisaraha kasseerida, sest sealt vähemalt on mida kätte saada.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus