Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 22.06.2012 kõikidest kohtadest

  1. valesti kirjutasin tahtsin kirjutada et istusin kõrval kuna olin ühe õlle võtnud ja tüdruk ei tahtnud talle järgi sõita seega siis läks kiirem juht rooli . kui autost välja astusin kõndisin kiirel sammul audi kõrval aknajuurde aken juba liikus elektrijõul ülespoole. panen käe aknavahele ja vaatan jumala võõras rahvas autos ning küsin kas mingi probleem või. vana tahtis vist öelda midagi aga mina sest aru ei saanud ning äsasin parema käega vanale kümpi ja istusin enda autosse tagasi vaadates veel tänavale mis oli rahvast täis ja kõik pingsalt jälgisid mis toimub. siis otsustas audi tagaistunud vend et ta tahab ka lõuga saada ja tuli autost välja oks oli nii laijali et mõtlesin kuidas ta sinna üldse ära mahtus. mul sõber kes roolis oli astus ka autost välja ta selline suur 105kg ja kiirejutuga poiss. astus kohe ligi ja väänas vanale ühe parem sirge nii et see suutis vaevu audisse tagasi roomata ja pidu oligi läbi fooris süttis roheline tuli ja sõidsime rahulikult edasi nagu poleks midagi juhtunud. kuradi teisekäigu sünkro läks ka pooleks millest on jube kahju.
    2 punkti
  2. 1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus