Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
kiiktool

Velgede kohta.

Küsimus

Küsimus siis selline kas 16" 8lai ja taga 16" 8,5 lai velg mahub e30 alla ? et 20 ? ja kuidas jääks ? on kellegil pilti v oskab midagi ütelda ?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 5 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Ees 8" ET18 ja taga 8,5 ET12  ET 20 puhul jääb mõni mm sissepoole. Jämeda esipüstakuni peaks paar mm jääma veel ruumi, mul oli vist 8 mm velje ja püstaku vahel.

226979_206921226015518_249610_n.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

ET20-ga on ette vaja 8-10mm flantsi ja taha pole midagi vaja aga ilusam jääks taga 8,5"-ga lisaks ca 10mm flants.

Võta 9", siis ka rant vähe suurem :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Kas ette on ikka flantsi vaja? Mul olid kunagi 7,5x16 ET20 veljed ja need mahtusid ette igasuguse flantsita ja ruumi jäi ülegi. 51mm püstak oli. Willtheyfit.com kalkulaatoriga erinevaid mõõte võrreldes sain tulemuseks, et püstaku ja velje serva vahele peaks ca 4mm jääma.

9-tollised jäävad ees veidi koopast välja, ma kasutaks seal võimalusel 8-tolliseid. Aga maitse asi :) Minu hinnangul on normaalseks tarbimiseks täiesti head mõõdud teemaalgatajal välja pakutud, saab ilma stretchita rehve kasutada ja üldiselt kui ainult välimus eesmärgiks pole siis on see parem lahendus.

Ise pruugin juba neljandat hooaega stretch-rehvidega laiu velgi ja üldiselt saan juba aru küll, et plussideks on edev välimus aga miinuseks on rajal veidi kehvem (ettearvamatum) käitumine, eriti kombinatsioonis väga madalaks lastud autoga. Aga välimus on niipalju tähtsam, et jah... :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus