Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Vahtraleht

K: Põhja möksimine salongis?

Küsimus

Käsil salongis mõne augu keevitamine, millega soovitate seest üle teha need kohad mis salongimati alla jäävad? Rooste piiramiseks üks keemia juba peale kantud, mis edasi, mingit õli, värvi?? Olemas korrosioonivastane õli Dinitrol ML millega kõik kitsad kohad ära määrin, nt karbid seest jne, kas mati alla tasuks seda panna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Kui olemasolev keemia kannatab, siis pigem üle värvida, mis sinna ikka muud panna. Enne igasuguse keemiaga määrimist peaks tegelikult juba teadma, mis sinna peale kanda, muidu võib hoopis mingi mittevajalik reaktsioon tekkida. Ise soovitaks mõnd roostemuundurit, endal sellega head kogemused olnud. Saab hiljem üle värvida ja muud teha. Ka ülevärvimata on ühel autol sellega tehtud tiivanurk 3-4 aastat eeskujulikult roosteta püsinud. Mingisugused õlid imbuvad kindlasti ka mati sisse ja tekitavad võib-olla lõhna ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Kui oled ära keevitanud siis pane peale epo krunt seejärel tee kere siileri,hermetsiga keevised üle ja värvi üle. See puhtalt minu soovitus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus