Jump to content
  • 0

Näidukite taustatuled ei tööta


numbro

Question

Näidukite taustatuled ei tööta. Kustkohast viga otsida? Kellegil äkki mingit pilti, et kus ja millised pirnid seal neid valgustavad ( kütusenäidik, spido, tahho ja temp ).

Kaitsemarbi kaant pole, niiet ei tea sealt otsida vigast kaitset. Oma arust sai kõik katkised ära vahetatud aga äkki siis mingi ots seal oksüdeerunud.

Lisaks veel see, et tahhomeeter ka ei tööta. ( autoks siis 316 1990 73kw )

Edited by numbro
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Esituled töötavad, suunatuled töötavad, tagatuled ei töödanud kuna kaitse oli läbi. Vahetasin kaitse läbi ja siis hakkas parempoolne tuli põlema. Vasakul pool oli pirn läbi niiet vahetasin selle ära ning siis kustus parempoolne pirn ära ja voolu peale ei saa enam. Kaitse on korras.

Salongi tuled ei anna elumärki ikka veel. Uste kohal need tuled põlevad. Ei tööta ka keskkonsooli tuled ( soojenduse tuli jm ).

Tulede lüliti kohta ei tea rääkida, kuna see esimene e30 mul ja pole teistega sõitnud, et teaks, mis mida täpselt teeb. Päevasel ajal sai ostetud see auto ja kohe mitte ei pannud neid näidukite tulesid tähele siis..

Edited by numbro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy