Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
ainar

BMW-de kokkutulek Rogosi mõisas 01-02.07.2017

Soovitatud postitused

               See üritus tuleb see aasta (2017a) jälle. Asub see Võru maakonnas Haanja vallas Ruusmäe külas.Ürituse mõte tekkis sellest et meie väikses külas(100 ja paar inimest peale) hakkas silma automargi mõistes bmw-de ülekaal.Kokku loendades saime keskmiselt 20 entusiasti kellel koduhoovis 3 ja enamgi bmw marki autot.Ja mis selles bmw-s nii erilist.Lihtsalt lähemalt vaadates tavalised autod.Aga täpsemalt uurides selgub et igaüks neid omamoodi ehitanud ja järele aidanud.Tuuningu mõistes nii ägedaid mootori swape kui ka tagasihoidlikku tehasetuuningut.Leidub rallikrossis tegijaid kui ka turbofanatte.Kõik need siis väikses kohas.Osaletakse edukalt mootorispordi üritustel.Ürituse mõte on et saame kokku ja jagame infot ka teistele asjaarmastajatele.Ootatud on kõik bmw-de fännid.

 

                         Üritus algab 1.juuli kogunemisega Võru maakonnas Rõuge vallas infopunkti(vaatetorni pesapuu)juures olevas parklas kell 17.00.Saabumine individuaalne.Pildistamine ja sealse pesapuu vaatetorni külastus ning kogunemine.

                         18.00 liigume edasi juba autorongiga naabervalla Suure Munamäe vaatetorni parklasse.Pildistamine ning samuti vaatetorni külastus.

                         19.00 BMW-de parkimine Rogosi Mõisas

                         20.00 Seljankapaus (vajalik sularaha kaasavõtt)

                         21.00 Retrodisko.Pääs üritusele 5euri.Vanuses kuni 12a. 2euri DJ Jaanis Koppel üritus 90-ndate stiilis.Nii et adidase ja kappa dress on jälle in.Otsige välja ja discole.

                         23.00-24.00 laval Merlyn Uusküla oma hitiga Raju Reede ning seksikate tantsutüdrukutega.

                         24.00-03.00 retrodisko 

                         Majutust ja toitlustust pakub Rogosi Mõisa Külalistemaja.Kes kaugemalt tulnud ja huvi saab ka telkida.Telgid võtke ikka ise kaasa.Aga majutus külalistemajas oli ka 10 euri per kärss.Saab broneerida kohapeal.Veits rohkem infot mõisa ja seal toimuva kohta www.rogosi.ee

                         

                          Eelmine aasta kogunemisel 36 autot.Siin väike videolõik  algusest kui trehvas väga vihmane ilm.

 

                       Siin ka mõningad pildid eelmise aasta üritusest.https://www.facebook.com/pg/AveriUPhotography/photos/?tab=album&album_id=1169315889757834

 

              Selle postituse alla võiks huvilised, tulijad  märku anda kes üritusele tulemas on.

                          

Muudetud , muutis ainar

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Küla bmw-d said jälle kokku :)
https://m.youtube.com/watch?v=HIAYYPjS8xA&sns=fb

 

Kes üldises bmw klubis kasutaja ei ole siis ka neile teadmiseks et suvel toimus selline üritus võrumaal.

Kahju ja et väga kaugema kandi masinaid näha ei olnud.Põhiline oli ikka võru maakonnast pärit kaunitaride paraadsõit.Aga eks võtke järgmiseks aastaks plaani ja tulge kohale.Huvi tundub järjest suurenevat ürituse vastu.Ja võimaluste puudust nii toitlustuse kui majutuse osas ei näe kaugemalt tulijaile.Kui vaja teeme ürituse kasvõi kahepäevase.Ideed ja ettepanekud minule postkasti.Aga seniks üks väike meenutus.

https://www.youtube.com/watch?v=G01i6bl50e0

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse


×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus