Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
ainar

K:MAFIA stange

Soovitatud postitused

ainar

Kas siin foorumlastest on keegi ostnud MAFIA stange?

teistest stangedest palju kallim ja ilusam aga kas samuti õhukesest läti klaasplastist?

kui kellegil on pilte küljes olevast MAFIA stangest, siis oleks hea kui te neid ka minuga jagaks :?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Ummy325

meil vennaga on valmimas e36 tuning projekt ja stange tellisime samuti gup-tuningust...päris tugev oli teine ja ma arvan et mafia stange on samuti tugev....ainuke asi on see et talvel ei soovita sõita tuningstangedega sest kylma tõttu muutuvad need rabedaks 8) endale ka se stange silma jäänud :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
hondamtx

ka minul on see MAFIA stangede komplekt mõtteis mõlkunud, on ta siiski üks paremini sobivaid tjuuningstangesi minu meelest mis e30 sobida võiks peale M-stangede ja originaali

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
mental

maffia on tehtud ainult face-liftile ja kahjux see kvaliteet on selline rohkem huinjaaa kui mnjaaaa

:lol: ma nii loogiline iin vara hommikul ,aga ise riidega sõber oled mix mitte paar kihti lisax ja talatad ära ja kak milinki

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .