Hüppa postitusse

mental

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    51
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja mental saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. http://www.okidoki.ee/item/1314187/ seal täpsem info ja kontakt
  2. mental

    M:tuuningut

    kui see tegelt ka plastikust mitte klaas kiust siis see super hinnaga ju
  3. see hea aga kas kella aeg vääb tõesti samax õhtusesse tipp tundi lõpp ju
  4. mustika kohta ei tea pole seal käinudgi ega madalatel seal keerulisex lähe
  5. sikusse ka ei saaa krissuse saan aga ex seda saab teel arutada näitex tehes kusagil kohvi pausi kella aeg nigel natuke siis liiklust palju ju ja parklad täis mina soovitax õhtupoole teha selle gruisi
  6. mitte eriti tänava legaalsed sa tark pea ehk siis korv istmete v mõne muu säärase illegaalse vidinaga kellel kõik korras need katavad indrek ole kussss kui ei mõista millest jutt
  7. sa taxojuht v chill kus kohas hakkan sinuga koju sõitma töölt siis aga sellised ohtlikumad autod peidame teiste vahele
  8. tahax iseka seda pilli kaeda aga ei tea jah kui tark mõtte see on , aga ex sa ise tead treilepeal gruisid
  9. mina ka yhetykkis tagasi tyra ma ytlen need mendid võix puhkuse võtte v midagi värdjad ahistamise eest annan kohtuse nad varsti
  10. saab täna nõmme-kase 12 kokku siis ja arutab seda gruisi asja
  11. niisiis lapsed kes homme tähepargis on ? mina ja valerka kindlalt mairo lubas tulla ja ta vend äkki
  12. mental

    Smoke suunatuled

    smoke suundadest jutt aftermarketi omadega tulemus siis selline sorry 10 minni tahasi tehtud pilt telefooniga ja põike imeliku nurga alt
  13. mental

    Smoke suunatuled

    nendega tulemus päris hea endal on ja rahul
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus