Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

mental

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

51
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast mental

• Tiitel
    Bemarivend
  1. mental

m haagis

http://www.okidoki.ee/item/1314187/ seal täpsem info ja kontakt
  2. mental

320i Cabrio '89 - Jann

edev edev edev meeldib aga mootor , mis plaanid sellega on kui pole saladus
  3. mental

BMW 320i (M50B25TÜ) '89 - wabbit

krdi ilus auto
  4. mental

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

kui sina v reino mu kaasa haarate
  5. mental

318iS '90 - m20b20

njah huvitav pill
  6. mental

BMW 316i (m50b25) '90 - zaddam

nõustun tee enda oma korda parem
  7. mental

M:tuuningut

kui see tegelt ka plastikust mitte klaas kiust siis see super hinnaga ju
  8. mental

316 '86 - Sören

mul yx päris äge esi lisa preele yle kui tahad annan nelipaki eest ära ja taga tuled ka olemas ja pree pudinaid veel kui tahad ja tallinna kanti satud hyppa läbi aga muidu kena edu jasuurt rahakotti sulle ja ärge jumala eest mingi reegli vastu siin exige suur jumal karistab kohe seda pähklit te läbi ei hammusta
  9. see hea aga kas kella aeg vääb tõesti samax õhtusesse tipp tundi lõpp ju
  10. mustika kohta ei tea pole seal käinudgi ega madalatel seal keerulisex lähe
  11. sikusse ka ei saaa krissuse saan aga ex seda saab teel arutada näitex tehes kusagil kohvi pausi kella aeg nigel natuke siis liiklust palju ju ja parklad täis mina soovitax õhtupoole teha selle gruisi
  12. mitte eriti tänava legaalsed sa tark pea ehk siis korv istmete v mõne muu säärase illegaalse vidinaga kellel kõik korras need katavad indrek ole kussss kui ei mõista millest jutt
  13. sa taxojuht v chill kus kohas hakkan sinuga koju sõitma töölt siis aga sellised ohtlikumad autod peidame teiste vahele
  14. tahax iseka seda pilli kaeda aga ei tea jah kui tark mõtte see on , aga ex sa ise tead treilepeal gruisid
  15. mental

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

mina ka yhetykkis tagasi tyra ma ytlen need mendid võix puhkuse võtte v midagi värdjad ahistamise eest annan kohtuse nad varsti

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus