Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Edoman

Võti ei keera süütelukus

Küsimus

Auto siis seisis 2 nädalat, läksin proovisin algul oli starter kinni panin paar väikest plõksu vastu starterit siis oli aku tühi jäin järgmist päeva ootama, et tuttav krokodega tuleb ja järgmine päev oh imet võti ei keera enam mitte mingi nipiga rooli lukust lahti ega midagi. Ei saa süütet sisse panna ega midagi.

Oskab keegi öelda milles võib probleem olla?

Masinal on 1 võti ainult.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 6 vastust

Soovitatud postitused

• 0

mine lase uus võti teha vb on liiga kulunud. Kuid kui ma tegin uut võtit siis minu masinal käisin luksepja juurest 4 korda proovimas milal võti toimib. Kuna oli kõik kulunud siis ta pidi seda võtit modifitseerima natuke.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Endal kulunud lukkude-võtmetega sama probleem olnud. Ise olen keeranud võtit näpitsatega, samal ajal rooli logistades. Jõuga keerates tuleb lahti üldiselt neil.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Nonii, viga kadus iseenesest sama tühja koha pealt kui tuli aga kindluse mõttes tuleb vist lukk välja vahetada tulevikus mõne korralikuma vastu.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

proovi lasta teha uus võti. Mul toimetab uus võti paremini kui vana. Ja see 6 eurot pole palju maksta ka.

Muudetud , muutis Greger

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

jap see tagavara võti on kasulik ka. Kui ühe peaksid lõpuks väsimusest katki keerama v läheb taskus v mis iganes. Ja luku vahetus pole ka nii lihtne. Vaja kuskilt kõik sebida siis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus