Hüppa postitusse

Trax

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Trax postitas

  1. Trax

    O: kupee kere

    Otsin siiani korraliku kupee kere. Vahetuseks voin pakkuda ka oma universaali,millel tiivakaared laiemad jne. Pakkumised ps,koos piltidega.
  2. Trax

    M: 320it kere, 150.-

    Lōikama kere hakkad,helista,nr sul on:D
  3. Minumeelest talvel hullamiseks e30 igati ok..
  4. Trax

    O: Sportvedrustus või Coiloverid

    D2 racing coilid. Reguleeritavad igatepidi,metallist tugilaagritega. Camberplated. H: 900€
  5. Trax

    O: kupee kere

    Tulesid pole vaja,kapotti,polle,tiibasid pole vaja,istmeid pole vaja,pagassiluuk jamuksed voiks olemas olla,tuuleklaasi pole ka vaja,tehnikat pole vaja
  6. Trax

    M: 320i (2.7) touring

    Jehuu,mu vanapill jälle välja ilmnud. Ōnneks vōi kahjuks sōber pidi bronnimis tasu homme vazzale ära kandma.
  7. Trax

    M:Bilstein b4 tagumised

    B4 pole tuuninguks vajalik muuseas:D
  8. Trax

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    Veerev kere,lmamooator ja salonita
  9. Trax

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Tomzi driftikal oli minumeelest m51kast kasutusel m20 turbokal.
  10. Trax

    M50 mootori paigaldus e30-le

    ega kleegi ei tea,kas m51 otsast kast ka istub m50 külge bolton? m51 kast peaks kannatab suht kõva kärtsu ja mürtsu juba ju.iseasi,mis tagumise ülekandega tegema peaks
  11. küsidki veokavärvi:) pm pinnakad need.
  12. Trax

    O: kupee kere

    Sillad,mootorid pole olulised,esitiivad,kapotid samuti.uksed voiks olemas olla.pakkumised ps.
  13. Trax

    O: madalduskomplekti

    D2 racing coilid, 900€ Edit: neil korgus ja jaikus regullitav,ees on camber plated jantagumised tugioaagrid metallist.
  14. Trax

    4x100 -> 5x120

    Mul ees regullitavad rattakalded nkn,eks paistab mis saab:)
  15. Trax

    4x100 -> 5x120

    Ehk keegi oska oelda,kui nyyd selle setupiga votta kasutusele esimene velg 17x8,5 ja et sinna 15kanti,mis reaalselt toimub? Tiivakaare alla mahub,mul kaared 2" laiemad,aga rattaid keerates kuhugi astu ei kai?
  16. Trax

    4x100 -> 5x120

    Nii,mul mure,ees ammusest ajast kallid coilid(1600€) aga nyyd tahaks 5x120,mida kuradit hakata peale esisillaga,et pystak sama jaaks,lahendus viisakas ja kannataks kasutada 17x8-8,5laiia velge?!
  17. Tahaks ka näha e30 mis on passis 328...
  18. Müüa traatkeevitus,asub sakus,asjal on kasutus jälgi,kuid toimetab eeskujulikult. 100-200 eur eest ära ei anna,reaalseid pakkumisi ootaks postkasti. info keevituse kohta leiab siit : http://www.weldingmachineworkshop.co.uk/Esab-LKB-320-amp-compact-mig-welder.html 55692192
  19. Trax

    O: traat keevitust

    http://www.weldingmachineworkshop.co.uk/Esab-LKB-320-amp-compact-mig-welder.html 600€
  20. Mida sa üldse ehitada tahad?
  21. Jeepi velgi oli hea teha? ise neid samu teinud korra 2008/2009 kandis vist
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus