Hüppa postitusse

Airi L

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    360
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    28

Kõik, mis Airi L postitas

  1. Airi L

    Head muusikat autosse :)

    noh, aknad alla ja linnatripile
  2. Kleepse veel on. Kui palju soovid ja kus kandis asud?
  3. Airi L

    M: 1.8 mootor

    Müüna 1.8 mootor koos summuti, aju, radika ja muu nodiga. Ei tiksu! Kui huvi on siis saab ka proovima/kuulama tulla nädalavahetusel. Asun Keila-Joal. Hind 250 eurtsikut 56571930 Airi
  4. Chulo, jah satun. Iga tööpäev olen tln. Anna teada 1 päev ette mitu kleepsu tahad ja ma võtan siis kaasa need. Asun Türi tn 1a.
  5. Volli vôin sulle smartposti panna. Palju tahad kleepse muidu?
  6. Helistage homme päeval, võtan kleepsud linna kaasa. Minu nr. 5657 1930
  7. Mul on veel mõned alles. Tallinnas
  8. Airi L

    Lobamokkade rubriik

    Delfis on idikad koos. Tegin ka vea, et lugesin. Päris kettasse ajas ikka see pläma. Meeletult kahju on Alpinast ja Kerdi nahas olla ei tahaks. Loodan, et ta kosub ja jääb siiski e30 ridadesse edasi. Krt alles eile õhtul küsisin kuidas Alpina elab ja sain videot näha . Pea vastu!
  9. Airi L

    Head muusikat autosse :)

    Panen igaks juhuks siia ka. Hea lugu ja hea video
  10. Airi L

    Lobamokkade rubriik

    Mine vaata tööriistamarketisse. Mina sain sealt uued pagassiamordid. Need katusekatteamordid peaks olema 180N, pikkus vist oli 169.5mm jä käigupikkus 59.5mm. PS - Sul peaks ka olema seal üks tross mis jookseb selle katte alt pagassi. A la, et kui pagass on lahti ja hakkad katust kokku voltima, et see kate sul vastu pagaasnikut ei läheks. Siis on värv maas jne. Ole sellega ettevaatlik.
  11. Airi L

    M: mõned jupid

    Tuled ja liist müüdud
  12. Airi L

    M: mõned jupid

    # Müüa kabrio juhipoolne alumine küljeliist. Kruviaugud sees. 20eur # Tumedad luuptuled # KN koonusfilter # Plastikjupid Paku oma hinda
  13. Paar pilti minu kaamerast. https://www.flickr.com/photos/139631434@N02/albums Kes tahab, saab pildte alla ka tõmmata. Fotograaf ma pole aga viisakusest võiks mu nime alla kirjutada kui keegi pilti jagab.
  14. Mulle meeldis nagu alati. Meil on ikka super seltskond ja kenad autod.
  15. Kui ma liiduajal kunagi ammu Tallinna rivi Valka orgunnisin siis pidas kõik paika. Aga no mida mina ka tean Mõni vend jõudis aint hiljem kohale nii, et 9.30-10.00 kogunemine väga ei tööta. Reaalis on poole kümnest kuni poole üheteistkümneni umbes
  16. Kuna Kert mu juba tanki pani, siis tahaks ka teada palju Tallinnast tulijaid on. Iga üks võiks oma nime siia kirjutada ja taha kust linnast tuleb. Kert äkki koondab selle listi siis esimesse postitusse kokku, või mis.
  17. Palju Õnne :)

  18. Keegi võiks OMA trooniga filmida. Laenata sellist asja ei julge eriti. Pärast on kuskil puuotsas juppideks GoPro-sid on meil siin terve hunnik koos juba ja pilte teeb loodetavasti keegi veel peale minu
  19. http://www.parimvelg.ee/valuveljed/bbs/
  20. Ma olen käpp. Kuupäevadest on savi, raha võin ka anda kui vaja ja korraldada võin ka natuke
  21. Ostan M-Tech 2 esimese ja tagumise stange (originaali). Cabrio küljepaneele võib ka pakkuda
  22. Nohh. Idee on olemas. Nüüd tuleb koht välja mõelda ning keegi peab korraldamise enda peale võtma. Edasi jääb vaid kava kokku panna ja olemas.
  23. Mkhmm!! Olen Baur TC korraldatud üritusel käinud. Kõik oli väga kena. Täiesti teine klass mis e30 klubi suvetrippidel olen näinud ja mis siin hetkel kõige määravam on, on see, et seal olid ka täiesti teistsugused inimesed. Vanemad eelkõige! Me ei saa võrrelda näiteks bmw klubi ja e30 klubi või siis klassikaliste autode fänne, kes tulevad kokku üle euroopa, e30 klubi kokkutulekuga. Fakt on see, et e30 klubis on väga vähe inimesi ja üldjoontes on kõik ka noored, kellele meeldiks odavamalt läbi ajada. Muidugi oleks vahva ka meie väikesele seltskonnale korraldada üritus, mis hõlmab cateringi ja majutust basseiniga nagu ameerika filmides. Paraku on see võimatu justnimelt raha pärast. Leian, et siiani olen nii mina, kui ka Kert andnud endast parima, et see suveüritus teha võimalikult odavalt, kuid samas piisavalt viisakalt. Olen näinud ja ka juures olnud vw klubi ürituste korraldamisel, kus oli vähemalt 10 korda rohkem aktiivseid inimesi kui meie klubis. Üritused olid niivõrd kordaläinud, et ühe suve jooksul tehti neid vähemalt kaks. Ehk siis asi toimiks ka meil, kui oleks rohkem inimesi, kes üritusest osa võtaks. Seda aga ei saavuta üleöö, vaid pigem ajapikku. Muidugi võiks päevakava, grilli kohta ja ka sisu vahelduseks muuta, kuid ma arvan, et üritus ise peaks jääma lihtsaks nagu see siiani on olnud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus