Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Aga kummal päeval läheb mustika parklasse ? Esmaspäev/Teisipäev
  2. Nii et tulevasel neljapäeval on püha ja no siis kõik istuvad kodus jne. Et kas teeks esmaspäeval või teisipäeval kogunemist ?
  3. Kui ehitada suur iglu siis saaks grillida kuna niipea lumi ei sula ära 8)
  4. No siis teeb telklaagri Ma ei viitsi majandada majas jne mõned korrad andis leida magamis asju :twisted:
  5. ///Mario

    Lihtne ja odav tuunig.

    Seda kassid ostaksid Irw mida mõtteid ikka inimestel :twisted:
  6. Mina ei tule kuna lähen ära maale autot nokitsema Ei hakka selle pärast laupäeva hommikul linna sõitma ja tagasi raha pole jne Aga head üritust minu poolt :: ///Mario
  7. mingi kaks kolm pilti tegin aga edasi ei viitsinud teha siis läksin ära sauna 8)
  8. No kui ülevaatus ei sõida siis mina trahvi maksta ei viitsi ja no siis läheb küttele ka raha vaja
  9. Eks ole näha kas ise ka kohal kuna autol kohe kohe vaja teha ülevaatus ja siis vaatama kuidas raha seis on
  10. Et siis vist selle aasta viimane grill minu pool koos jutuka inimestega. Võivad ka tulla inimesed kes on huvitatatud sellest üritusesest. Aga ööbimist ei oska pakkuda enam eriti ei telgi ka 8) Soovitan kaineka leida. Enda poolt pakun siis ka veel Kuuma sauna. 1. ///Mario 2. Tiit 3. Einar 4. P2hkel (kui pole väsinud peale finaali) 5.EesNahkHiir 6.... 7..... 8. 9. 10. 11. 12. 13. ..... ....
  11. Tegin mõne pildi ka 8) Ja päeva i punkt Sünge Vesist ilma :twisted:
  12. Loodan ise ka kohal olla, kuna homme esimest päeva praktikale ja ei tea kaua seal aega võib minna 8)
  13. Et teeks kooli algus puhul väikse kokku tuleku A Le Coq areenal võiks olla kui ilm lubab Neljapäev äkki siis ikka Ilusat Sügis algust. ///Mario
  14. Kaka ujub inimene supleb. 8) Ilmad on sellised olnud, et kõik kohad on supid :? vahel on selline tunnne, et väljas on jahedam. Aga ma ei sa kahjuks tulla
  15. Mina ei sa tulla kuna jh omad tegemised ja palju lõpetamisi :oops: Üks kruiis siia sinna ei tapa veel Aga loodan, et tuleb hea ja huvitav kruiis teistel 8) :wink: Naudime SUVE, kui se tuleb ///Mario
  16. Kurjam küll 18.juuni on endal viimane koolipäev siis veel ühikast välja kolimine, et ma ei sa kuskile nv jääda ööseks + veel on oma endise klassi lõpetamine 20 juuni oeh kurjam küll ei oska midagi teha :roll: :? Kaalun veel kas tulen või ei tule
  17. ära jonni saab küll mõõna järvevana otse suursõjamäe teele seal smuuli teele ja oledki kohal ja mina küll pole midagi hullu sellel teel näinud
  18. Tuleb välja, et täna on punase tänava risti hesburgeris kogunemine Mina olen kohal 8) 20:00
  19. http://foorum.e30club.org/viewtopic.php?t=15367&start=0 Siin teemas nagu üritaks arutada. Airi tegi otsa lahti ehk võtab vedu ka loodab ikka kuskiul juuni kuus midagi suuremat teha äkki Ja kui ilm lubab 8) 8) Päikest ///Mario
  20. Hei Kas on ka 6.mai kogunemine, võiks niisama muliseda jne 8) Mina olen kohal.
  21. Ega tegelt võiks hakata küll uuesti A Le Coq areenale kogunema kui aint ilm lubab (soojemad riided selga siis) Kaua ikka seal maa aluses parklas passib 8)
  22. Käidud ! Viimsi ülekaal oli 8) 5 Rulli oli kokku
  23. Et nagu NEJLAPÄEV on !!! Kas on mingeid plaane !
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus