Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Nahk krt ma ka vaatasin neid. Aga ei olnud piisavalt raha.
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    sachs ongi üks orginaal osa. Kui vaadata neid pukse ja asju siis bmw logo on maha kraabitud.
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ronib salongi ka väga hästi. Jookseb tagaistuja jalge alla. Eriti on hästi näha kui kimad märjal kruusal siis selline hele jutt jookseb mati all.
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas tagaistuhate kohal on märg ja just kõrval istuja taga ? kui jh siis vaata taga ratta koopase ja bena paagi tuulutus paagi kaitse platsiku ülemini kinniti on läbi mädanenud ja sellega tekib üles auk. Krt jube keeruline oli kirjutada.
  5. Kui kellegile väga meeldivad sellised veljed siis võin suurema huvi korral müüa ka. Velgedel on vigu ka. Näiteks nagu ikka on vanad asjad natuke kõverad aga ei sega sõitmist sa saab tasakaalustatud. Usun, et saab vabalt taastada. Parem oleks kui vahetuseks on midagi pakkuda.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ja mis seisus oli ?? kui nägid.
  7. Kas homme on mingi väike plaan koguneda ka ? Mina üritan platsis olla.
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma lihtsakt ütlesin. Mind on ka kinni peetud ja khe noritud. Mustal kuudil oli madalam lärin taga ja see meelitas kohe uurima mis teema on aga saadi aru, et lihtsalt sportlikum hääl .
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oeh ja sedasi need rullid luubi alla lähevad. Varsti on nii, et kui on pisteline kontroll kästakse kapott ka lahti teha.
  10. ///Mario

    M40 moto õli leke.

    Ok siis pean leidma jälle aega milla see ära vahetada jne. Nagunii on moto külg õlist märg.
  11. ///Mario

    M40 moto õli leke.

    Palju seal veel õli välja jookseb kui lahti võtta ?
  12. ///Mario

    M40 moto õli leke.

    Selle vahetamiseks on ikka lammutus tööd korralikult.
  13. Ei ole eriline imekoht. Aga üldse vaadatakse igalpool velgi nüüd. Pean siis hakkama nata mässama, kuna mulle need MIM 2800-d ei lähe ilma flantsita alla. Esimestel velgedel hakkab suport vastu käima ja tagumised jäävad liiga koopasse. See flantsi teema siis on tegelt ikka vana teema. Lihtsalt mina ei teadnud kas sedasi tohivad olla.
  14. Uurisin natuke asju teiste käest kas keegi teab midagi. Tuleb välja, et peab seeria koodiga falnts olema mis on auto passi sisse pandud.
  15. Nii mure nüüd selles, et TÜV-il tuli välja, et moto üks külg on märg. muidu karter ise kuiv aga õli filtri poolelt ajab õli kuskil välja ja ei tea kus ja kuidas. Kas M40 motol on mingi tihend selle küljepeal, et sedasi hakkab õli välja ajama ? pildil tegin punasega piirkonna kus kohast minul on see moto külg õline.
  16. Õhtust rulli pere Selline asi, et käisin siis täna TÜV-il ja sain ilusti läbi aga nokiti mind ka. Esiteks mul masinal on kõigil velgedel flantsid. Ja öeldi, et neid ei tohi masinal olla. Kas on mingi seaduse muudatus või pole kunagi tohtinud. Tahaks teada tõpsemalt mis nende flantsidega siis on nüüd.
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nii ehitus mehed kus kohast saab hea hinnaga parapet plekki ? hädast oleks vaja hea hinnaga seda. kokkuläheks mingi 40,5 m. Aga 1,5. juppides, et autoga saaks ära viia. tegi mingi joonise kah
  18. ///Mario

    Püstakud.

    Mis masinaga tegu ? kui hakkama ei saa siis võib siia VIN koodi panna ja mehed aitavad.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    enam pole vaja tegin õue peal ära.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellgil on pakkuda garaasi alust tallinnas kus tosool ära vahetada kähku ? mul krt suvel tehtud pool vee segu tahab ära hanguda nr 5696629
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ok aga seda 2,8 annab ka leida ikka. Seda on rohkem e36 peal saadaval. Ja siis vaja ikka mässata, kuna rullil puuduvad mõned andurid selle moto töötamiseks. Ei tahaks ehitada sellist lähma lähma ralli pilli vaid tänava pill millel on peidus ootamatus Vastikult kohe peas tiksub see, et tahaks midagi paremat vahele.
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    IS on kõrge pöörde pill jne. Ma tahan nata madalamalt hakkama saada. Kuigi selleks on diisel aga seda annab ka leida jne.
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm ok. Kuigi jh krt ma alles alla 25a vana siis krt suht kõrget hinda maksan affidele. Aga jhm krt see 1,6 hakkab juba ära tüütama. tahaks vahel krt minekut ka. Isegi ei imesta kui 1,6 ja 2,0 kütte kulu samasse auku jääks minul.
  24. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No eks sellepärast ei saa kiiremaks, et moto raske. Kiirus suht ei koti aga lihtsalt tahaks jõudu juurde ajada jne. nagunii tavapärasemalt panen sellise diffri alla mis mnt peal aitab kütet säästa. Kuigi jh. Ajaks selle 2,8 ka vahele aga jube jebimine on see. Mõtlesin, et alustuseks hea see m50b20 vahele loopida, kuna kw vähem ja kindlustus ka odavama mingiks ajaks.
  25. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm kas M50B20 moto oleks suht mõtetu rullile või kuidas ? eriti universaal motole. Kui suur vahe on m20b20 ja m50b20 jõud näiteks kuigi vanal tüübil on alla 100kw aga uuemal juba 110kw
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus