Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Postitused, mis sass postitas

  1. Igapäeva sõiduk näeb ikka suht hullu vatti, talvel läga ja sool, parkla mõlgid ja võimalikud avariid.viimase osas pole ka 80 disainitud sõiduk kuigi sõitjaid säästev.Ma arvan, et igapäeva sõiduk peaka siiski olema turvaline ja majanduslikul mõistlik pidada.Lisaks võiks olla piisavalt ükskõik autost ja võtma seda kui tarbeeset.e30 on oma mõõtmetelt nagu tikutoos ja tagaiste on mõeldud jalutuile.Igapäeva autona on e30 siiski väsitav, hobiautona doseerides aga pakub palju emotsiooni ja rõõmu.

    • Meeldib 1
    • Aitäh 3
  2. Kas e36 328i katalüsaatori ja kesmise osa paigaldusel e30le on palju ümber lõikamist?

    Mõtlen ,et kas on mõistlikum lihtsalt ainult katid vahele keevitada, või kasutada e36 328i keskmist osa?

    Praegu  e30 kaheraudne ja keskel e46 330 reso, ning kapis 528i katalüsaarorid.

    Keegi ehk kasutanud e36 328 keskmist osa oma ehitusel?

     

  3. Ma käin e30nes ainult ninanokkimas tahavaate peegli abil ja suuri mõtteid mõtlemas.Poes ja tööl käin ikka Renoo või jalgrattaga.

    @harcore proovi ikka oma audi igiliikuriga sinapeale saada.

    Visadust e30 igapäev tarbida jagub vaid tõsirokkar eixil :)

     

     

     

     

     

    • Haha 1
  4. Minu recaro juhiistet saab regullida ala ja ülaselja tuge,istme soendus ja ventilatsiooni nupust, külgtuge ja turjapatja peab ise rapsima.Seljatugi käib nupust, eks neid varjane ole erinevaid. Tiidu istmel mäletan jah mingit käsipumpa rippumas :)

  5. Ideaalis oleks mul vaja kõrvalistuja poolset aga paistab, et selle saab ka kõrvalistujale parajaks teha või kasutada kõrvalistuja e30 siine.Selg käib el nupust või kettaga, kuidas kellegil ja esipadi padja alt kangist.

    Istme kallutus funktsioon jah puudub.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus