Hüppa postitusse

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Yux323 postitas

  1. ühe xl võiks ju ära broneerida küll
  2. no tsikli teemast ma saan täitsa aru... ma usun et enamik inimesi ei viitsiks niigi lühikese päeva peale oodata seal veel mitmeid tunde kui keegi peaks kukkuma ratta seljast ning kiirabi oma tööd tegema hakkab... seal see rada viskab ikka korralikult suurematel kiirustel ning pole isegi võrreldav narva maanteega näiteks... mitte betoon ala aga seal kuusalu poole rohkem... aga rullika ala võiks olla küll, endal plaan küll rulliga kohale veereda ning eks näis kas kiirendada ka või mitte, see oleneb nüüd varsti mõnest asjaolust
  3. Yux323

    flantside tegemine?

    tõsi, flanti paksus tuleks sel juhul poldi pea suurusest natuke üle, et siis ühtede poltidega flants rummu külge ja teistega ratas flantsi külge... drifti sierral me tagumised flantsid tegime sellise põhimõttega ning ratta kinnituseks panime plokikaane poldid ... flants oli ka muidugi tagasihoidlikud 7cm vist kui ma ei eksi, et seal oli nagu ruumi niiet vene keeles ... aga tänaval oleks veidi ebameeldiv vist nii hullu flantsiga
  4. ma ei saa aru mis te jaurate, kui inimene tahab omale monokojameest ja küsib jooniseid või abi, siis kukutakse talle pähe taguma et see on jama ja ära tee.. kui keegi teab mismoodi see käib ja on äkki isegi mingi lihtne pildike, siis miks te seda siia ei postita. kõik muu läbu on jumala mõttetu ju. mõne silmis porr teise silmis ülikõva, nii see kord on juba, mis vahet seal on..
  5. Yux323

    m: mim 1900

    ja millal õhtu kätte jõuab ? et pildid oleks suureks plussiks müümisel
  6. Khee... nüüd saan ma ka jälle osaleda... osavõtu tõenäosus on küll selgumisel, aga tagasi ma siia oma tee leidsin
  7. Yux323

    M: Driftcar E30

    Lukku...
  8. Yux323

    M: Driftcar E30

    Kiirmüügihind 1500 Mootor ja kast on ka veel peal ...
  9. Yux323

    M: Driftcar E30

    Klge aga... kellelgi pole siis huvi asjaga tegeleda ?
  10. Yux323

    M: Driftcar E30

    Auto on komplektne ja valmis rajale minema... natuke siit sealt kohandamist ning sõitma! ehk siis sõitev, puuriga, hüdrauliline käsipidur, kemppi blokk, 2,5L 141kw mootor koos m torukollektori ning custom 60mm väljalaskega, kõik aknad peale esiakna on polükarbonist, kergenduskuuri läbinud igalt poolt (annab muidugi juurde veel lõigata siit sealt), tagavedrud on coiloveri 100sed vedrud ning kyb kahepoolsed amordid, ees lihtsalt -80 madaldus vedru originaalamordiga, pööramisraadiust on suurendatud käändmiku ümber tegemise näol. hetkeseisuga ei tule kaasa iste ja traksid (läbirääkimiste küsimus kuna pole minu omad).. põhimõtteliselt pro klassi nõuetele vastav auto link kust näeb pilte http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=4113 Hinnaks paneks siis 2000 eur Võib ka vahetada mingi auto või mõne muu asja vastu + raha. Vb Teie jaoks juba ununend ja kasutu jurakas on minu silmis äge värk ja saab kaubale. Tulebki hind juba odavam ! Kontakti saab foorumi kaudu, email: gertro@hot.ee või telefonil 56685195 hea oleks kui lähiajal saaks asjaga ühelepoole ning nägemiseks tuleks ette helistada kuna auto ei asu tallinnas ja sinna peab kohale sõitma (30km tallinnast) Y u x
  11. Yux323

    ÜLEMISTE DRIFT

    kas peab olema ? iga asi omal ajal
  12. Yux323

    ÜLEMISTE DRIFT

    misasi... ?
  13. Yux323

    ÜLEMISTE DRIFT

    osales küll
  14. küll vana teema juba, aga ei saa kohe ütlemata ka jätta... Mida sina siis kuulda oleks tahtnud ? oleks rääkinud üksikasjaliselt kuidas mingi inimene tuli ja vaatas ja mõtles ja nokkis nina ja tegi suitsu ja seedis ja käis proovisõidul ja avaldas arvamust ja mõtles ja arvas et ostab ära ja tehti paberimajandus ja anti raha ja siis läks koos autoga minema... siis seejärel vabandataks 76 erineval moel 83 erineva asja üle et miks SINA seda autot nüüd vaatama ei saa tulla ning kõige lõpuks soovitaks 8 erinevas keeles sulle kõik võimaliku head ja paremat... no wtf... kui pole siis pole mis siis enam edasi rääkida oleks... müüdud nägemist.. kõik ... loogiline ju ma ei saa aru mille peale sa leili läksid...
  15. crap ... ära unustasin... änatuke hiljem sõitsin peaaegu marsruutipidi ... pirital seal kus seisite, seal oli 2 masinat kõrvuti, siis plahvatas et "dibiiiil kruiis oli juu" .. aga NOH... mis siis ikka teha... piltidelt tundub et oli vähem kui eelmine aasta ?
  16. mis teema selle viimsi poolsaare tipuga on... samahästi võiks ju siis laagri maksist panna mööda pärnu mnt-d haruteele ja tagasi... jube hea ja äge tee on :roll:
  17. Sebige mulle härrade siniste eriluba või midagi... saaks ka osa võtta :roll:
  18. Kui juba hääletamiseks läks, siis pigem ikka suur samm edasi auto arengus, kui varuosad või misoganes variant... tehtud tööd on palju ja seda nagunii tagasi ei saa... ehk siis ma ei näe muid variante...
  19. kift oleks ka tulla kui eal kaart oleks... või miskit... niisama kahjuks ei riski eriti... aga haapsalus võime koguneda boksi alas
  20. kui minu oma lõpuks valmis saab siis äkki veeren ka mingi aeg platsi
  21. ma läksin küll jala poodi a tagasi tulin siis oli puhas plats... kuid siiski jah... peab mainima et üllatavalt palju osavõtjaid oli.. samas selle päevaga on ka see teema, et neljapäev ilmselt hea küll kuid kas iga nädal... pigem üle nädala või midagi... kui mitte iga kuu... ses suhtes et ilmselt tüütaks ära kui liiga tihti toimuks ...
  22. et siis täna mustikas v... pähkel , lõikame mul põhja mõlema esiistme kohalt ära ja lähme driftikaga mootoriks yux-pähkel horsepower
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus