Hüppa postitusse

kruusmann

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    283
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis kruusmann postitas

  1. kruusmann

    esitiiva ja -põlle poldid

    Pärnu würth müüb ka sentide eest, ei ole paberraha vaja.
  2. kruusmann

    Õliradika torud

    Nii ta kord on jah.
  3. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Kõik oleneb mis otstarveks sa neid sinna panna tahad. Kui tavaliseks tänaval kulgemiseks neid vaja siis peavad kindlasti kauem vastu. Kui vaja intensiivseks ralliks siis ei pea midagi kaua vastu. Omad kogemused.
  4. kruusmann

    Kes, kus ja keda nägi

    See touring mu ühe tuttava oma. Diisel isend. Auto omanik ei ole foorumi kasutaja ja vaevalt siia jõuab ka. Tal see igapäevane töö auto millega metsas käib.
  5. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Imelik vidin jah
  6. Aga miks siis kõik traktorid ja suured veoautod on diislid??? Sest kui panna neid vedama bensiini mootorid siis peaks need olema mitu korda suuremad ja võtavad mitu korda rohkem kütet. Kui vaadata võistluseid kus traktorid veavad raskeid koormaid (tractor pulling ing. keeles) siis seal 80% on diislid ja kui tegemist bensukaga siis moto on kolossaalne seal vahel. Kui võtta veoauto millel orig umbes 400hp ja 1000nm ja panna sinna bensukas samade näitajatega siis kaua see seal vahel vastu peab. Mitu 20 000 koormat sellega sedada saab enne kui laiali jookseb?
  7. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Olümpia avatseremoonia!!!
  8. kruusmann

    Täistuled

    No seda minagi et ei tohiks, muidu poleks seda siin küsima hakanudki.
  9. kruusmann

    Piigid e30-le

    Ma mingeid hüppeid ega asju ei teinud sellega, jäärajal sõitsin, seal ei olnud hullu midagi. Hetkel talvekad all 16'' rehv 205/55 ja korra olen saanud vastu esimest tiiba kui rattad olid välja keeratud, seda ka õrnas hüppes. Enamustel siin all 17'' ja nende probleeme pole. Sõbra e36 on all 16' piigid ja logarid asjad kõik küljes, probleeme pole. Loomulikult peab ka õige ET veljel olema.
  10. kruusmann

    Täistuled

    See viga ilmneb ainult siis kui kang sisse lülitatud asendisse jääb. Aga kas muidu sellel autol täistuled ka põlevad kui süüdet sees ei ole, ma mõtlen kui ette poole lükata.
  11. kruusmann

    Piigid e30-le

    Omast kogemusest tean et 14 läks orig vedrustusega ilusti alla.
  12. kruusmann

    Täistuled

    Millest on tingitud selline probleem. Tulen sõidust autoga ja kasutasin täistulesid. Jätan auto seisma, panen tuled kustu, täistule kang jääb ette asendisse. Uksed lukku, tuppa õlut jooma ja mingi aja möödudes näen, et autol täistuled põlevad. Uuesti õue ja tuled kustu. Miks nad kohe põlema ei hakka kui süüte välja keeran vaid mingi aja möödudes. Ja miks nad üldse põlevad kui süüde väljas.
  13. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Nende korralike suppidega selline teema. Kui peale kümnendat päeva potis ise veel ei liigu siis vett peale läheb uuele ringile. Kõhutuuled niigi garanteeritud.
  14. Teab keegi mingit lehekülge, kust saan teada erinevate BMW mootorite kaalu? Vaja oleks siis teada saada m21d24 ja m57d30 mootorite mass. Plaan siis m57d30 vahele sättida aga ei tea kas ja kui palju ta raskem on. Ei usu et midagi ulmelist nende mootorite masside vahe on aga hea teada ikkagi.
  15. kruusmann

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei oska öelda kas bmw-l on selline asi võimalik lisa varustusse saada aga 83a ladal oli selline asi meil küljes ja täitsa tehase elektriline lukk oli. Muidugi see avamine ei käinud puldist vaid armatuuris olevast nupust.
  16. Kui üks pilt oleks sobinud siis miks seda hääletusele ei pandud??? Kui pilt ei sobi kalendri kujunduse poolest siis seda oleks ka võinud ju alguses mainida. Suht selline tunne hakkab, et ühe mehe kalender tuleb sellest.
  17. Mis mõttega ma neid pilte siia üldse panen kui neid hääletusele ei lasta. Panin üles 3 pilti millest üks ei sobinud sest oli püstine, Saan aru. Teine kasutaja paneb üles 8 pilti millest 8 läheb hääletusele, Milles point. Polegi mõtet neid pilte teha üles laadida, kui keegi kusagil arvab et need ei sobi ja need jälle sobivad. Marru ajab see asi.
  18. Mis teema sellega on et inimeste nägusid piltidel olla ei või. Piltide lisamisel ei olnud sellest mingit juttu või on mul midagi arusaamatuks jäänud. Üldse paljud pildid mis üles laetud ei osale Hääletusel?
  19. kruusmann

    E30-le 2.5 tds?

    Seda ma siin ennem ka ütlesin, et e30 pole ja e34 on pump paagis. E39-l on juba kaks pumpa, üks mis surub kütet ette ja teine surub paagi ühest osast teise, üle kardaani. E30-l on toru kardaani all. Ei ole e34 m21d24 motoga põhja alla vaadanud. M51 motoga e34 on pump kindlasti olemas. Sellest ka teema et m51 EI VAJA paaki etteande pumpa kuna neil samad kõrgsurve pumbad m21-ga.
  20. kruusmann

    E30-le 2.5 tds?

    No Puhmas ei ole lihtne vend ka. Ta teeb igast asjast mootori kui vaja . Selle paagi pumba jutt jääb mulle arusaamatuks. M21d24 pole mitte mingit el pumpa paagis, isendid millel m51d25 nendel on. M21d24 imeb kõik ise ja tal sama kõrsurve pump mis m51d25-l. See pump on seal paagis lihtsalt kütte ette andmiseks mitte sellepärast et kõrgsurve pump ise ei ime. Imeb küll.
  21. Lisan ka siis omaltpoolt mõne pildi. Naise idee oli siis nö lihtsalt auto pildile veel kerge omapära lisada Ehk sobib
  22. kruusmann

    E30-le 2.5 tds?

    Kui toonoriks millele m51 paigaldada oleks e30td elektroonilise juhtimisega mootor, siis on asi palju lihtsam. Ei pea vahetama käigukasti ja kardaani. Motoga sama teema mis m50 paigaldamisel, e34 karteripõhi ja e36 käpad, radiaator jääb ka e30 oma. Sisselase e39 pealt, ehk siis uuem, ei tule probleeme vaakum võimendiga. Sumpsi esiosa e36 ja tagaosa e30-ga kokku sobitada. Mootori juhtimine ka lihtne kuna e30-ne el. pedaal sama mis e34. Endal e30td ja kõik see juba järgi uuritud aga siin eelnevalt juba mainitud et kui swap teha siis juba m57. Siis nagu asjal pointi ja endal huvitav lõpp tulemust ka oodata. See m51 ei ole nüüd küll metsiku minekuga võrreldes m21d24-ga, bensukatest rääkimata. Kui teha siis ikka m57.
  23. kruusmann

    M50 mootori paigaldus e30-le

    M40 käigukast läheb otse m50 külge, proovitud, tehtud.
  24. Võiksid kirja panna ka poldivalemi ja keskava. Siis vähe kergem müüa ma arvan. Pildilt näha, et 4x100 see velg ei ole.
  25. kruusmann

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Arvan et siduri ketas võib teine olla ja kk võlli laager ka teine mis vända sees.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus