Hüppa postitusse

e30fan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    201
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis e30fan postitas

  1. tere! kapoti all oli vaja keevitada paar kohta: 1. tuleklaasi all jube auk.. 2. ja plaadi mille peal seisab aku... siuke jama et kui keevitaja keevitas selle plaadi siis salongis hakkas põlema või kärsama vaip...ja bardatsjok sees... alumine bardatsjoki osa seespool natukene ära põlenenud... tulin hommikul keevitaja juudre...võtsin autot...tundsin et kärsu hais...aga ta ütles mis juhtus....ja siis panin käima.. ja auto sõitis ilusti...sõitsin mingi 10 km tema majast...ja siis auto hakkas hüpppama.. :S ja jäi seisma.....tunne oli et kütust pole paagis...siis panin jälle käima...tunne et mootor lendab välja autost... kui annan gaasi siis siuke tunne et õhku pole või ajuga midagi juhtus kui põles... koju ise ei saanud sõita..sõbrad viisid puksiiriga... helistasin pärast keevitajale...ütlesin mis juhtus..äkki tema viga...sest enne keevitamist masin töötas korralikult... ja keevitaja räägib et aju ei põlenud vaid oli ülekuumenenud...äkki aju probleem??? :D tühikäigul keerasin natukene gaasi trossi ..mõtlesin et mingi jama trossiga...aga mitte midagi et aidanud.... INIMESED KES TEAB MIS JAMA VÄRK SEE ON??? VÕI VAJA DIAGNOSTIKAT TEHA? KIRJUTAGE PALUN!!!
  2. e30fan

    K: e30 garaazi talveks!

    On väike probleem - parem karp väga pehme...
  3. Tere, varsti tuleb talv ja auto läheb garaazi sooja ilma ootama, garaaz ei ole soe ja ei ole külm..keskmise temperatuuriga....Ja nüüd tahaks teada paar asju : 1. Kas võib velgedega jätta või talvekad alla panna? 2. Kui panen talvekad alla, siis ratta alla vaja mingi puu plaate panna? 3. Kas vaja osta autokattet või las ta nii seisab? 4. Kas kütusepaagi vaja lõpuni täita või 10 liitrit piisab? 5. Kas vaja uksed lahti teha, et ei tekitaks hallitus istme peal? 6. Ja mitu korda nädalas vaja autot käima panna või üldse ei ole vaja? 7. Mis akuga teha? ikka vaja välja võtta? 8. Ja pakkuge veel midagi, kui küsida ära unustasin .. 8)
  4. Tere, kas keegi tark võib öelda millised kaitsmed pole vaja ja millised relleed on vaja? nagu kirjutatud et nr. 15,25,26 pole kasutusel...aga 25 ja 26 mul olemas..ja veel mõned releed on puudu...ja veel mul tahhokas ei tööta...mootor 1.6 1990a. Pilt : http://www.upload.ee/image/1696163/SSA52178.JPG
  5. e30fan

    316i suur kütusekulu

    Mis tihendi viga? Sama jama et v6tab mingi 10l/sajale.
  6. Tere rahvas, kes nägi ja teab see teab , et mu autos ees mingi touringu vedrud vms sest ees tundub väga kõrge kui taga... paar kuud tagasi olid ära vahetatud taga vedrud...ees pole midagi vahetanud... kas keegi võib öelda mulle mis parem teha, et kas panna ette tavalised / sport / või vahetada ees ja taga sport? ja äkki see ei ole lahendus..sõitsin e36-ga paar päeva..sport vedrutega..oli jah väga suuper 2si sõita...tean et sport vedrud jäigad,aga kui autos on 5 inimest , kas koopasse läheb? mul on 16xj7.5 velg rehviga 205 45 r16.. või võib nii jätta et ette panen sport ja taga on tavalised ? mul on sedaan 1.6 mootoriga P.S kui kellegil on pakkuda vedrud heas korras siis kirjutage
  7. e30fan

    Bardatsjok'i lukk läks katki !

    Aitäh teile! Said lahti tehtud, homme ostan lukku
  8. kuidas nüüd seda lahti teha? ise proovisin aga ei saanud... kes oskab seda lahti teha? ja kes müüb lukku? lukku väga vaja
  9. 2 nädalat tagasi panin garaazi peale kuulutusi et otsin garaazi ja nüüd leidsin
  10. Kus Pärnus saab normaalselt ja odavalt autot remontida? äkki keegi foorumis hea remondimees? UM-i ei ole vaja pakkuda! 8)
  11. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    äkki mingi nädalavahetusel saame kokku? teeme väikse kruiisi Pärnus ::
  12. Otsin garaazi talveks Pärnus.kas keegi saab aidata?
  13. e30fan

    Silmatorkavamad E30-d Eestis

    Pärnu auto oli...
  14. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Ma ei tea kes millal saab? Aga teema ammu juba , sa vist ei näinud..kruusmann kirjutas juba siin
  15. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Järgmine nädal mul öine vahetus... :?
  16. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    PEOPLE kes homme saab siis tulge kell 21:00 parklasse, mina tulen ikka!
  17. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Mul pole mis nüüd sul juhtus?
  18. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Inimesed aga v6ib olla saame kokku PK parklas neljapäeval kell 21:00 ja pärast s6idame kiirendusele? Cobra nüüd saab autoga s6ita
  19. Jah jah ma nägin driftisid seal.ja reedel mina rääkisin sinuga statoilis 8)
  20. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Kus asub sinu TÜ? sest seal statoili taga töötab mees kes hästi teab ja mäletab mu bemmi
  21. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    Jõõprest? Minuarust ta elab kesklinnas ja ükskord rääkis mulle et ta ise värvis bemmi.mootor on 2.5. Hea püss!
  22. e30fan

    Pärnu E30 omanikud!

    nagu ise nägin ja lugesin et pärnus on 24 tk e30 kerega jaah liiga palju, aga vist mitte kõik auto omanikud istuvad siin foorumis... pakkuge tuttavatele kellel on e30 siis valime päeva ja teeme kokkutuleku!
  23. Nägin täna 3.5 mootoriga rulli Pärnus musta värvi ja kapoti peal on M kleeps arvan et hakkab p6lema drag racil 8) Tulge k6ik Pärnusse!!!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus