Hüppa postitusse

e30fan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    201
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis e30fan postitas

  1. e30fan

    O: esilisa

    edit: Faceliftile vaja
  2. e30fan

    O: Kulmud

    gup-tuning.ee
  3. Originaal põllelisa: http://upload.wikime.../da/Bmw_e30.jpg äkki keegi müüb või kellegil on.... kirjutaga PSi
  4. e30fan

    Lobamokkade rubriik

    Tervist, kelle auto see on numbriga 166 AZM punane is kupee, tahaks lugeda sellest autost rohkem
  5. e30fan

    M: esilisa 25.-

    Ei ole originaal,asub Pärnus.
  6. e30fan

    2012 KALENDER

    Parem oleks kui moderaatorid ise valiks auto pilte...isegi ma ei tea kuidas oli eelmisel aastal .... aga praegu mingi jama....kui ei oska kalendrit teha siis ÄRA TEE! PÄsarix? mis see on? või kes see on? ja miks hind tõusis nii jÄrsku ülesse?.....pffff..... normaalne kalender oleks selline: kui iga kuu oleks kasutaja 1 pilt mitte 3-4 pilte... minu arvamus....
  7. e30fan

    2012 KALENDER

    Võtaks ka ühe kalendrit! Nii palju pilte , oli väga raske valida 1. Eduard Otema 1 2. jAXA13 3. eigo 3 4. Vitja Maltsenko 1 ( ikka minu auto ja paluks 15 aprill punaseks ja kirjutada et sünnipäev ! ) 5. Kaspar Kaabel 3 6. urmas 1 7. Roland Murru 2 8. Reimo Ruubel 1 9. Kristjan Püvi 1 10. Lauri Laks 11. Marek Hiis 3 12. Ranno 4 Olge tublid!
  8. see vist Ameerika variant
  9. Kuidas parem teha, kas auke puurida või kahepoolse teibiga? või on mingid pildid kus täpselt puurida... ja veel küsimus - kas seda spoilat võib värvida ka?
  10. Palju v6ib maksta ja kas kellegil on?
  11. Tahaks www.e30.ee kleepsu, see e30club.org on juba vana nimetus
  12. Eelmisel talvel sõitsin iga päev , aga see talv ei sõida.
  13. teema lukku! aitäh eixile! plastik ja aju pandud! auto nüüd ilus ja sõidan korralikult nagu ennem
  14. sõbrale vaja 17x10 bmw 730 tahab rat style teha
  15. e30fan

    Uue võtme tegemine

    Krt miks inimesed nii lollid? Vana keevitaja pani p6lema mu autot natukene... Siis autolukksepp pani terve radikat tosooli... Ja siis sul sellene jama... Las nad maksavad kinni selle eest ! Jah olen nõus eirar'iga ... sõber kaotas võti ja LukuExpert firma tegi võtit luku järgi!
  16. Kas sa saad enda autost pildistada..sest ma ei saa aru...
  17. eix aga sa arvad et see ikka on aju probleem või mingi muu asi? kui diagnostikat teen siis näiteks näitab et ajuga mingi jama või näitab ainult mootorit?
  18. proovisin panna teistmoodi...ei saanud... pilte:
  19. terve elu tegeleb autodega..remont , keevitus...ma ei tea miks nii juhtus..jama
  20. njah oli natukene tahmane...puhastasin aju täna märja salfetiga..nüüd on puhas... nii...aku oli h alvasti kinni keeratud...keerasin kinni lõpuni ja resultaat on selline : hommikul panin käima autot...sõitsin paar ringi...kõik on korras...muusikat ei kuulanud... aga õhtul läksin linna...linnas panin mootorit seisma...kuulasin muusikat mingi 10 minti..peale seda panin käima jälle..ja oli tunne et aku tühi..ja kohe põles aku tuli plokkis...ja siis 10 seki pärast hakkas normaalset mootor töötama...genekas hakkas vist töötama ...?!? - võib olla geneka viga üldse? kui aku on uus...ostsin eelmisel talvel Pilte ka :
  21. ah üks vana mees keevitaja..tegeleb sellega terve elu...aga ta ei teadnud et nii võib juhtuda....
  22. Aitäh Teile..aga need valged laigud ..ei tea mis see. on..äkki kunagi oli mingi kleeps või ikoon kleebitud...ja see krdi keevitaja pani seda plastikut valesti ja ütles mulle et midagi läks katki v6i ta kaotas seda ja sellepärast pani need suva kruvid sisse....aga proovin seda õigesti panna . Väga hea kui on targad inimesed siin foorumis kes võivad aidata
  23. Vaatasin täna seda kohta täpsemal kus põles..patdatsjoki taga alt nurgast ülesse põlenenud plastik ja see vatt mis seal käib..ja asemele pandud mingi kahtlane märk vatt... Juhtmed on korras ajus..pole midagi juhtunud...aga äkki sai viga kui oli kuum?
  24. Ma pole seda ise keevitanud...ei.tea kas keevitaja v6ttis klemmid ära v6i mitte...arvan et ikka v6ttis aga miks kärsama hakkas... krt....
  25. kui vaip hakkas põlema siis keevitaja kiiresti tegi seda lahti ja nüüd ma ei tea mis plast.kinnitus peab seal olema? äkki keegi teab.... ja praegu ei saa seda kinni ka panna....kui kellegil on ostan ära või keegi kingib?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus