Hüppa postitusse

Turbiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    567
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis Turbiin postitas

  1. pole päevikut pidanud, kuna teen siiski endale :wink: 100k piir on kindlalt käes juba... some fresh sh*t:
  2. tänud kõigile, jaksu ja jõudu läheb tõesti tarvis Sain kätte klaasid toonimisest, homseks on töö olemas
  3. täpselt nii, koos tihenditega tulevad, mul nüüd üks paar tihendeid üle
  4. kärukonksu külge ei pane minipäev proovin nood asjandused sealt kätte saada iseenesest on nad päris kergesti eemaldatavad, muidugi juhul kui sinna roosteuss pole vahele elama kolinud.
  5. kõik detailid olid küljes kui värviti aga enne juppide külge keeramist said ära värvitud kohad kuhu läksid kronsad, poldipead, jms kraam. täna sai väheke grillimise kõrvalt ka kasuliku tehtud vanad numbrituled olid päris põneva välimusega
  6. nii ta kusjuures ongi, ei aita siin photoshop ka, millega paljud proovivad aimu saada. Asja kallale. Täna siis hakkan igasugu juppe külge keerama ja peab vist UM'ist ka läbi käima, et mõningad tüüblid tellida.....oi neid läheb
  7. ....ja nüüd Kapott ja pagasiluuk lähevad kunagi ümbertegemisele kuna kummalegi jäi paar kohta mis tegelikult kogu välimuse ära rikuvad.
  8. ehitada võib igat mootorit ja iga mootoriga saab ka juhtimist harjutada seega ma ei kurda. Eks aja jooksul selgub see õige moto.... praeguse seisuga pean vintis peaga veel autot katma minema
  9. enne.... ....ja :twisted: (update laupäeval) :mrgreen:
  10. nii ongi alati tahaks ju kiiremat aga peab jälgima et auto jõunumbrid üle pea ei kasvaks 8) edit: auto millega soomes sõitsin oli 780hp e30 IX
  11. kuna soomes sai sõidetud mõnede võimsamate masinatega siis võimalik, et praegu pole see seljatugi seljast välja tulnud
  12. mis seal enam, vähemalt tean mina, et raimo oskab mootorit kokku panna aga mitte nii, et see korralikult oleks tehtud Ja raimo, need kaks klappi mida sa mulle pakkusid võid omale jätta. (mootoril kaks klappi arvatavasti kokkupanemisega kõveraks aetud) Aitab BS'st! Uus mootor vahel ja töötab Esimene tiir sai ka tehtud ja nagu arvata oli siis mitte midagi üllatavat see 141kw sellel kerel pole :: ja ega teist vabalthingavat sinna kerele enam vahele sokutada plaanis pole. Elame näeme....
  13. mis sa ikka mõtled täna sai ajutine mootor aistevahele tõstetud, pärast lähen panen kapotialuse ka korralikult kokku - kõik juba nii selge, et pimesi saab asjad omale kohale pandud
  14. nüüd siis jaanipäevaks töö olemas Kuna Raimo ei oska mootorit kokku panna nii, et ta kõigi silindritega töötaks, siis sai ostetud omale uus mootor lammutusest ja see enamvähem olukorda viidud! Härra Raimo supper moto võtsin laiali ja nagu välk selgest taevast - hakkan turbotamiseks seda siis ette valmistama. Vaja Wisecod ükspäev ära tellida ja ka korralikud kepsud. Edasi aga plokk puurimisse -> 84,5mm, jne. Tellitud sai ka Tial 60mm wastegate. Juhtaju poole pealt pole veel otsustanud....
  15. Esimene tiir sai tehtud, olen pettunud kuna emotsiooni olla ei saa - siduri töösilinder andis otsad ja pedaal vajus põhja niipea kui teepeale jõudsin. Hea kui sellised väikseid vigu kiirelt leiab, homme ostan uue töösilindri ja proovib siduri korralikult tööle saada. Ämbri peal sõita ka mulle ei meeldi. Uus sõit tuleb teha pühapäeval kui summutit keevitama lähen, selleks ajaks proovin pisivead eemaldada http://www.youtube.com/watch?v=uPZhWkbWAs4
  16. tiivad paigas, samuti ka põll ning kapott ja töö kvaliteedi hindeks paneks 5- kuna b-osa ei anna ikka ideaalselt paika sättida
  17. peale 4h tööd sain paika ühe tiiva ja mitte päris ideaalselt ütleks et 80% aga siiski, ei jäta jonni ja lähen kohe-kohe tagasi garaasi et see asi 90% pealegi viia. Kohati jääb mulje nagu need tiivad oleks mõeldud mõnele muule masinale
  18. oh seda vaeva ja närvikulu - B-OSA!!!!!! jumala eest, värviks B-osa tiivad lillaks ja viskaks Surnumere põhja et neid keegi enam ei leiaks!!! :x
  19. oli mul neid siiski kaks tükki ja praegu on veel üks HX55 ka olemas HX55 käis mõttest läbi, et paneks külge aga siis NOS starti vaja turbole
  20. minu holsett on ikka alles :wink:
  21. nii kui selle masina linnatänavatele saan, hakkan kohe kõrvalt korraliku alumist otsa turbotamiseks kokku panema. Ehitan kõrvale pmst teise mootori ja siis vaatab edasi mis saama hakkab aga paistab sedasi, et see aasta ma turbokaga teedele ei jõua. Kiirustada selle asja juures ka ei tahaks - Terve talv on aega ehitada korralikult mootorit
  22. 25.-/polt tartu falleron vms pood see oligi
  23. vot selle peale ma mõtlesin küll aga ei tea isegi miks tikpoldid kavast kadusid :shock:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus