Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Nii. Kleepsu tellimus sisse antud ja hinnad kätte saadud. Kahjuks olen sunnitud täheldama, et nii nagu hinnad on tõusnud muudes valdkondades on see ka kahjuks tõusnud kleepsu äris. Tingisin mis ma tingisin aga nendest hindadest madalamat ei suutnud välja sebida. ÜHE TK HINNAD: Kotkas 5X5 = 2 eur Kotkas 10X10= 2,5 eur Kotkas 45X45= 7 eur Klubi aadress = 2 eur Reflektor kotkas 15X15 = 5 eur Reflektor kotkas 20X20 = 5,5 eur Ülekanne siis teha : 221020124761 RANNO SATSI Selgitusse panna oma kasutaja nimi Võrreldes eelmise korraga on hinnad tiba tõusnud aga samas kuhugi nurgatagusesse urkasse ka ei roni. Ning lubage meelde tuletada et need klepsud on just autode peale panemiseks mõeldud. Mõistvat suhtumist ning head uue jätku, Ranno
  2. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Lisatud Lisatud Tellimus saadetud! Kui kohale jõuavad annan teada Suhtlemiseni
  3. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    kahjuks 10x10 reflektorit ei ole võimalik teha normaalse kleepsuna. tiivad ei tule hästi välja. Kõige lähedasem varjant on pakkuda 15x15cm reflektor
  4. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Reflektor on helkur kleebis. Arvatavasti 5*5 cm jääb kõige parem
  5. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    5X5 on kahjuks liiga väike et reflektorit teha. Hinda veel täpselt ei oska öelda aga eks ta vast jää sinna 1-3 eur vahele. Igatahes kui täpselt selgub siis annan teile kindlalt teada
  6. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Tänan tähelepanu osutamise eest. saab tehtud
  7. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    . Ega see suur püüab igati pilku
  8. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    kui tahtmist on siis lasen tellida selle koos teistega
  9. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    ikka kannatab. mul endal oli pea terve tagumine klaas kaetud 45*45cm oli
  10. Klepsud valmis ja jagamine 01,02 mustika all parklas tavapärasel kogunemise ajal Hello Läheb siis uuesti tegemisse kleepsud Kotkas kui ka klubi aadress Kuna on olnud soovijaid siis sellest ka uus algatus. Kes soovivad kleepse andku teada. Suurused Kotkal: 5*5cm Valge (must) 10*10cm Valge (must) 15*15cm Valge (must või Reflektor) 20*20cm Valge (must või Reflektor) Klubi aadress : 20cm pikk ja kõrgemast kohast 2cm kõrge Ära märkida kogus ,suurus ja värv. Hinnad saab öelda siis kui enam jaolt kogused paigas. Sooviks teada hiljemalt 16 Jaanuariks! Juhul kui küsimusi ,siis küsige. Aadressi näide Must kotkas 5*5 Valge kotkas 5*5
  11. mina ka 3 talve rulliga uhand .... pole hullu kedagi
  12. Nimelt oleks vaja 2-te rehvi ainult. Päris siledaid (oletatava mustriga )pole vaja pakkuda aga tutikaid ka ei otsi hetkel Asukoht võiks olla Tallinn Kontakt :56909393
  13. ranzzz

    lukku

    Heippa. Sulle 195/65 laius ei sobi ?
  14. Tegu siis Barumi Norpolaris-e tootega millele sai naelte sissesõit tehtud ja natukene veel peale. Väljanägemiselt tutikad ning otseloomulikult kõik naelad alles ja naelte pead püsti. Rehvide pidamine oli müstiline ning julgen soovitada. Rehvi mustri jääk 9 kuni 10 mm Müün kuna IX lähvad samad rehvid ainult 16´ Asuvad Tallinnas Pildid http://imageshack.us...6/pilt0081.jpg/ Hinnaks 220 Eur. 4tk Kontakt ja lisainfo Ps või 56992445
  15. kas sa said sellise rooliga hakkama ?
  16. Tallinnas tegeleb kodanik Eiki Lill sellega. Väärt tegelane. Lasin enda hooratta ta juures ära taastada ja küsis 35 Eur. Tal siin kasutaja jaan tatikas ning Tel 51 31 201
  17. see oleks sitaks hea mõte olnd :D
  18. too üritus oli "nii paha" :D:D Hullult s**t oli olla järgmine päev ja ülejärgmine ja natuke isegi üle üle järgmine Aga jääme ootama järmist .... järsku saab ka kohale veeretud
  19. nu ma arvan et kui ilm lubab siis võix Ale coq-le tagasi minna :wink:
  20. touringu X on nagu märg unistus mul
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus