Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. ma ei tea kas saan oma rulli selleks ajaks kokku aga kui mitte siis kui tugevasti mind lüüakse kui oma rahvamajaga (34-ga) tulen ? :$
  2. kaeks ka siis riho borbetid üle Klenn järsku viitsib mulle 2 kleepsu juurde tuua
  3. Nu mina kui väikelapse omanik lähen kogunema ja riideid jagama ikkagi mustikasse aga kui sealt ära aetakse siis kas mustika ülesse või arenale =) PS! tulen täna sinise sebringuga
  4. Täna tundub küll igati mõnus.. Eks siis Mustika
  5. Neid suvekaid siis 8tk Kes võtab kõik 8tk saab 10% alet kaa Asuvad Tallinnas Ranno 56992445
  6. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Need mis välja tõin on olemas veel jah..
  7. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Päris kiirelt.. Palun
  8. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Hetkel vaid pakkuda need...2 klubi aadressi, 1 valge 5x5cm kotkas, 1 must 5x5 kotkas ja 3 reflektor (helkur) kleepsu 20x20cm. Ja üks 45x45cm valge kotkas! Klubi aadress on 2eur ja 5x5 kotkas 2eur, Reflektor kleeps 5,5eur ...45x45cm kleeps on 7eur.
  9. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    ikka saab, 2,49 on smartpost see kõige kindlam varjant. anna oma tel.nr ees ja perek.nimi ja sulle lähima smartposti asukoht
  10. Tulen siis ka kokukale tsillima hängima ja kleepse jagama .... võtan ülejäägid ka kaasa niiet soovikorral võib veel klepse omandada "rämeda" papi eest
  11. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Saad. reflektorit on alles 20x20cm. 40x40 ei teinud,kuna polnud soovijaid. Hinnad on eelneval lehel olemas. Võid homme Mustikasse tulla 20.00 Sobib
  12. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Homme siis Mustikas . Jagan kleepsud laiali Mainiks ka ,et pakkuda on veel: 3 klubi aadressi, 3 valget 5x5cm kotkast, 1 must 5x5 kotkas ja 2 reflektor kleepsu 20x20cm. Ranno
  13. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Kleepsud valmis !!! Jagamiseks läheb 01.02 kogunemisel !!!!!! Olge siis kohal, kellel pole võimalik Tallinnasse tulla sellel päeval ,võib ühendust võtta ja muu päeva kokkuleppida. Ranno
  14. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    raha, kleepsud tulevad sellenädala sees
  15. Minu isiklik arvamus on küll selline et kalendri kuu pilt peaks olema vastavalt aastaajale. Mul ja ma arvan et ka paljudele teistele on imelik vaadata ntx jaanuari kuu pilti millel ilutseb siga madal e30 cabrio kuskil looduskaunis kohas katus maas ning seal pole kübetki lund ja pildi taustast võid välja lugeda, et tegu on juuli kuu keskpaigaga +30C sooja. Mitte et pilt halb oleks või auto kena aga just see, et too pilt ei kajasta ju jaanuari. Mida mina vaikselt juba täheldama olen hakand on see, et meie kalendrites hakkavad autod vaikselt korduma, sest alati kui hääletus toimub siis pingereas on jälle need samused meie klubi maasikad mida me kõik juba näinud oleme. Sopased ja mudased, lumised, ekstreemsed või muud säärased olud võiks tsipa rohkem midagi tähendada kui auto selle pildi peal. Mitte, et seal nüüd mingi põllurallikas peaks peal olema vaid too e30 ei pea nüüd ilge maasikas olema ja läikima rämedalt. No offence aga selline on minu arvamus! Ranno
  16. ranzzz

    Lobamokkade rubriik

    Kindlasti ei saa teha,nii et igaleühele oma pildiga särk. Särgi tüki hind tuleb üüratu pluss 30 eur pildi neile arvutisse salvestamine.Ja on teada juba eelmistest kordadest,siis hakataks hindade kallal virisisema. Olemas olevaid materjale on odavam ja kindlasti lihtsaim kasutada .Kuna asjad läheksid Fiffaasse tegemisse jälle. Pigem Klubi mõte on see,et on ühesuguse lahendusega särk,pusa,jope või muu . Andsin Naisele mõtte edasi ,tema kavandab esialgse varjandi-kasutades klubi aadressi ja logo!( huvi korral BMW enda embleem ka) Tänud
  17. ranzzz

    Lobamokkade rubriik

    vast siis võtab ette,kui kleepsude teema lahendatud saab
  18. ranzzz

    Lobamokkade rubriik

    Nonon Mis siin toimub Eks vast saab ikka tehtud..Samad mis eelminekord?. Või muid soove
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus