Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. ranzzz

    Häid pühi!

    X-i meeste õelutsemine
  2. ranzzz

    Häid pühi!

    Kõike head ja rahulikke pühi mu kaasjüngrid
  3. ranzzz

    M: e30 2,7L 89a. 140 kw.

    See ei tohiks olla alpina mootor vaid ise strõukitud Tegu siis mu vana töökaaslase autoga.
  4. ei ole enam. Vabandan, et teemat lukku ei pand ning asjatult elevust külvasin :$
  5. ranzzz

    K: aju chippimine

    iga vend kellel vähegi joote kolb käes püsib peaks sellega hakkama saama
  6. Loodetavasti Eelmine kord oli jah huvitav kogunemine
  7. tuulasin veits autos ja avastasin et kellegi puma tuulejope on minu käes tollest üritusest. Tunneb keegi puudust ?
  8. Nii miskit sai siis ülesse pandud albumite alla.. Aga kuna pilte liiga palju siis lisan lingi kus on ülejäänud pildid: http://fotoalbum.ee/photos/LauraK010/sets/1301931 Mõnusat ära tundmist (Laura) NB: Radikas pidas terve tee vastu,niiet jõudsime ilma äpardusteta auto Klennile tagastada
  9. Mina jäin ka igati rahule. Igati korda läind üritus !! =) minupoolt (tegelt laura) pildid tulevad homme Kusjuures hommikul hondaga mõtlesime järgmise korra üle ja leitsime et Saaremaa oleks igati vägev koht kuhu minna. Laural on seal ka maja metsa sees suure platsi, sauna, ja külakiigega. Meri on ka mingi 2 km kaugusel.
  10. tallinnast on raudselt tulemas juba mitu autot niiet nii mustades värvides pole ka mõtet asju näha. Mina arvan niimoodi et seda üritust planeeriti nii kaua et seal lihtsalt tuleb ära käia juba selle tripi pärast Pealegi elu on näidanud et seltskond ei pea olema rängalt suur vaid kvaliteetne selleks et garanteerida hea nv ning need kes tulemata jätavad peavad hiljem peeglisse vaatama ! Peace ning Laupäeval kell 11 näeme ... Raisk
  11. ranzzz

    Viimased Kleebised saadaval!

    Andke andeks pole näinud ,et on keegi kirjutanud .. Aga sellised on veel saadaval 1tk- Klubi aadress on 1,50eur ja 1tk valge 1tk must-5x5 kotkas 2eur, 3 Reflektor 20x20 kleeps 5,5eur . Ajaa 1tk on vana .org lõpuga aadress 1eur Kui on suuremates kogustes kleepsu soove ,eks tuleb võtta uuesti tegemisse
  12. kuna mul kahjuks telki pole siis loodetavasti kannataks 1 voodi koha ära bronnida ? seda ka et mind on +1
  13. korralike sireget isendite eest võib küsida kuskil 200 eur
  14. ma usun et kui sa need ( 7,52X3,53 ) andmed võtad ja mingisse tihendi poodi jalutad siis peaksid ka saama aga kui ma õieti mäletan siis neid sai balti autoosast kaa aga ma pead ei anna. Mina küll ei tea et nad ühekordsed oleks. Olen korduvalt nad lahti võtnud ja süsteemid endiselt toimivad nii nagu peavad.
  15. ma tulen kindlalt aga ainuke asi mis lahtine on nüüd millega
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus