Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis ranzzz postitas

  1. Vaevalt küll et keegi vastu on ... sellised üritused siiski suht lahtised :wink:
  2. nu peaasi et osalisi on Ootame siis aktiivset osavõttu
  3. hihh... sul eriti kauge tulla ka ju :D:D auto aint fookuses
  4. icehouse teeme siis asja ametlikuks vaheta alatopicu nimi ära .... kes tuleb see tuleb ja kes ei tule see ei tule. Kõigile sobivat aega kahjux tõesti ei leia aga pole hullu... kuskilt tuleb ju alustada ja see nn pall veerema panna
  5. teeks siis 2 veebruar seal kell 19.00 Ma nõus :twisted:
  6. täpselt nii. Seessuhtes teeb ära selle niikuinii. Pärast kui üritus edukalt läbi viidud ja jäädvustatud ning ka siia üles pandud....peax tulema melu sellistele üritustele. Siis peax järgmine üritus rohkem tegelasi olema :roll:
  7. mina tuleks küll kohale kui vähegi võimalik loodetavasti saan auto homme õhtul kätte :roll: Mina olen kõik oma kokkutulekud a'lecoq arena taga parklas pidand. Need korrad on küll olnd sõprusringi sisesed. Aga loomulikult on ca kõigil mu tuttavatel bmw marki sõiduautod aint erinevad mitte e30-ed. Eesti kaitseorgan on ka ikka meid piilumas käind aga senini pole midagi teind. Kui seal parkida ja juttu rääkida ei juhtu midagi ... kui seal paaru anda siis tullaxe ütlema küll
  8. ranzzz

    Klubi kokkutulek.

    Midagi sellist võix veel orgunnida :wink: ise kyll kahjux kohal ei olnd kuna tooaeg polnd tabletikatki veel aga nyyd tulex kyll mul hea lähedal tulla ka sinna kristiine parklasse 8)
  9. mis siis rahvas mõtleb ? mis kuupäeval ja kus siis midagi toimux kui ültse toimub :roll:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus