Hüppa postitusse

FRand

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    96
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis FRand postitas

  1. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oma e30 kupeed minu pilli vastu +💶 ei taha vahetada?😄
  2. FRand

    Lobamokkade rubriik

    olen kursis jah, et e30 olemas need. Nende saamisega on just keerulisemad lood, mõtlesin, et äkki mingi alternatiiv neile.
  3. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Keegi on uurinud, kas ise kupeele kuidagi pop out tagumisi küljeklaase saab teha, nt mingi e46/36 klaasidest? ning Kas keegi on omal viinud kaitsmekarbi salongi, juhul kui on siis võib nt mulle pikemalt selle privva kirjutada, kuidas, kuhu, jne.
  4. FRand

    O: fl kupeele asju

    Ostan •5+5 kütusetoru kinnitusplastikut nr5 + metallklambert selle peale nr4 •paremat lähituld (endal mõra sees) •kellgil kere on, mille pealt saaks veidi lõigata juppe(põlle alumine osa ja juhi esitiiva ülemise nurga juurest) •tulepesurite kojamehed •shadowline kupee juhi ukse liist •kupee r4 juhi iste, aga võib ka pakkuda muid kupee istmeid
  5. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei ole 100% kindel kas on rulli oma, aga äkki keegi tahab? Kood 11528964 hinda ei oska määrata, pakkuge ise.
  6. FRand

    Lobamokkade rubriik

    hetkel olen hinnaks mõelnud 225
  7. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil bullerjani garaazi vaja pole? Mul on pakkuda :ligikaudsed mõõdud: laius: 580mm, pikkus: 950mm, kõrgus: 850mm.Asub keilas.
  8. FRand

    Lobamokkade rubriik

    ma ise asun keilas, aga võin ise ka tulla kuhugi, kuhugi kaugemale aint nädalavahetusel
  9. FRand

    Lobamokkade rubriik

    mul 85.06.10 Kui see on originaal juhtmestik, siis seda kõvasti ratsitud jah, aga sealt hargnemiskohast on keegi kõik juhtmed küll jätkanud või midagi teinud. Mureks on see, et kas keegi viitsiks või võin ka maksta, et vaataks koos juhtmestiku üle. Märgiks pistikud ära, mis pistik, mille oma on ja vaataks, mis on valesti või puudu juhtestikul.
  10. FRand

    Lobamokkade rubriik

    On siin kedagi, kes tunneb väga hästi rulli juhtmestikke?
  11. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Vähe jama kval. Pilt aga ehk saab aru. Nimelt täna hakkasin töökaaslasega juhmestikku lahkama. Väidetavalt kui kunagi doonor juhtmestiku ostsin,pidi kõik samade kere ja tehnikaga olema nagu minu oma. Aga leidsime peamise erinevuse siit. Paremal pool on siis doonor ehk uus juhtmesik aga vasakut kätt mu vana. Vanal on seal kütusetasemeandur, vist diffri pistik jne. Aga uuel juhtmestikul see puudu. On kellegil vastust sellele valgele pistikule, kus oleksid ka tasemeandur jne küljes. Või käib sinna midagi muud? minu juhtmestikku oli korralikult räsitud ja teistvärvi juhtmed seal. Muidu lõikaks tüki küljest ja joodaks uuele, aga kuna teistvärvi juhtmed,siis ei hakka.
  12. FRand

    M: rummud ja el. Vent.

    Lisasin rummud
  13. Asjad 85a. 320i pealt El. Vent töötab Vist ketasõõtsa rummud Hinda ei oska määrata, kui pakub huvi, paku midagi. Asuvad keilas
  14. FRand

    Lobamokkade rubriik

    puusalt pannes,äkki kellegi poolt pandud massilülitit kuigi miks tal 3asendit olema peaks, ei tea
  15. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Selge, 4.0/4 ja suurtemate piduritega läheb mul siis suht kitsaks
  16. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi praegult umbes puusalt panna, palju see sillakaalude erinevus üldse võib olla? Siis tean palju ma fiibrit kasutama peaks
  17. FRand

    M: Silla tugevdused

    Võib pakkuda ka rulli juppe vahetuseks
  18. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Ise trein ka kodus (keilas), hetkel ainult enda ja sõprade jaoks teinud.
  19. FRand

    Lobamokkade rubriik

    kellegil tallinnas -keila kandis mingit läbiroostetand esimest poritiiba on ja on nõus niisama ära andma või mingi kommirahaga? tahaks lihtsalt korra pildi jaoks.
  20. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Kontrollisin enda oma peal kohe järgi, on jah rsk
  21. see pole küll väga huvitav ja suht vana postitus, aga mis te sellest arvate? https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3209051&fbclid=IwAR2h7XuIvCifWdeqXcZK-v72r1QAxEDtz8s_HtIwUCBeY57ks_I5SufkM80 ise mõtlesin, et äkki vahetaks oma 2.8l V6 passati selle vastu.
  22. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Ma loen seal seda välja, et päris ikka ei saa panna. ´´ loobutakse võimsuse ja massi piirangutest´´ , seega kubatuuri piirang ikka kehtib?
  23. FRand

    Lobamokkade rubriik

    Jumal tänatud, et lõpuks keegi võttis mõistuse pähe
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus