Hüppa postitusse

madis23

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    109
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis madis23 postitas

  1. madis23

    Lobamokkade rubriik

    reidis chillides leidsin sellise pildi:)
  2. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Kas E30 oma maskott loom on olemas, kui ei. siis võiksid siin helgemad pead koos õlut juues selle ju välja mõelda :D
  3. madis23

    Kogunemiste pildid

    Ainuke pilt vist tartu kogunemiselt 7 autot
  4. madis23

    Tartu kokkutulek??

    devil, kui su masin käima ei lähe vms, siis hella võtan su nööriotsa
  5. madis23

    Tartu kokkutulek??

    22 või 23 oleks head kl, siis on kindel et ma olen ka tartus, pean olema PS, eile nägin linnapeal Poochie apelsiinikest sõitmas,(Y)
  6. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Hetkel võib see paak oodata. Küttepump hakkab kohe kohe otsasid andma. Peab uue kuskilt otsima, piisab ka ainult pumba peast. Einar pane ps mis on hind paagi mahavõtmise ja pärast alla panemise eest !
  7. madis23

    Lobamokkade rubriik

    kes mu disjollil paagi alt ära võtab, siis ära parandab ja uuesti alla tagasi paneb ??
  8. madis23

    Tartu kokkutulek??

    Mina ja Devil vast oleme ka tulemas, aga 12.00 päeval vast ei ole parim aeg Ei karda mina oma diisjolli näidata. Tehke Einari garaazi juures siis on kindel et tema rull on ka esintatud.
  9. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Tahaks enda e30 peale panna järgmise tüübi 85kw diislit, m52 vist. Kui hullluks võib se ümberehitus minna????
  10. http://auto.motors24.ee/vehicles/331442-BMW-320-1989.aspx?pg=0&sort=paid hind on päris korralik
  11. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Muidu on timm, Külmalt läheb paugust äima, aga soojalt tahab veidike pikemalt ketramist. Minek ei tundu ka olevat päris see mis peaks, vahepeal jätab naq vahele. kui madalama pöördega sõita. Uus kasutatud võib peale ära panduna veel palju hullem olla ju.
  12. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Kes tartus td küttepumba remonti teostab ??
  13. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Tõin täna piiripealt oma esimesed 150L bensiini.. Nüüd peab hakkama klientuuri otsima Muidu tõin eelmised 2 nädalat diislit.
  14. madis23

    Lobamokkade rubriik

    Ma kruiisisin rahulikult öösel linnas ringi ja ei tulnud ükski ment minuga nokkima. korduvalt sõitsid mul taga ka, aga ei midagi. Igav!
  15. madis23

    O:M tech 2 rool

    Süstlaga liimi sisse :idea: :idea:
  16. Kui devil oma masinat liikuma ei saa, võin ta sleppi ka võtta
  17. Nüüd tuleks vaid keegi leida kes korraldab, mul olemas rull ja olen valmis tulema kogunemisele.
  18. Helistasin ka just, kutil oli väga ülbe suhtumine. Dialoog : mina, tere müüte compakti. Müüja, müüdud juba, nägemist! :evil:
  19. Tundub et ei ole siis mingit kokkutulekut ega midagi. Loodan et lähipäevil saan endale rulli millega liikuda.
  20. Krt hea meelega ei müüks üldse, aga kuna hetkel püsivat töökohta ei ole siis bensukas kallis pidad. Pealegi hetkel üks masuudipress VW, oleks ülikas ökotada:D Eks näis kas sellise hinnaga üldse ostjaid on. kommiraha eest kindlasti ära ei anna
  21. Kui väga suur saladus ei ole siis mis hinnaga seda mustapärisnahka ise kätte saad?? Võid kirjutada ps.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus