Hüppa postitusse

Young Fanatik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    195
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Young Fanatik postitas

  1. Young Fanatik

    Kes, kus ja keda nägi

    @harcore Ega mu enda rulli sumps ka just teab mis värske enam pole😅😅
  2. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Nii, raidselt on siin tegelasi kellel on kokkupuuteid coilidega. Mida soovitate rullile alla monteerida? Need kõige odavama otsa coilid jätaks välja(ala Jom, Ta-Technik)ei ole usku neisse. Hinnaklass oleks esialgu ca 1000 eur
  3. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    kui kellelgi vedeleb tuksis plokikaas siis võib mulle pakkuda. m20b25. Ideaalis täiesti plank, võib olla ka täiesti kasutuskõlbmatu, vaja kolde meisterdamiseks.
  4. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    prg vist on ees mul e34 väike radikas
  5. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    kellelgi radikat leidub pärnu kandis?😀
  6. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @Margo püstaku mutril lõi keerme maha, õnneks pystaku sisene jäi terveks.
  7. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Täna siis piitsutasin oma bemmi ja yhtäkki kuulsin ilmatumat kolinat. Egas sis midagi, koju ja tungisin üles. vaatepilt siis järgmine:😀
  8. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Seda ma arvasin, õiged mehed segavad ise heebliga hammakaid. Aga UK st saab juba suht kommiraha eest m3 sid, mõtlesin et võiks yhe ligi tirida daily pilliks.
  9. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi midagi tarka pajatada BMW smg kkasti kohta? väga tülikad, või siiski oigem vastupidavad. On jäänud paar BMW e46 m3 silma smg kastidega, tava manu kastidest on sutsu odavamad
  10. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @FRandmax moto mis sa panna saad on selliste parameetritega max kw 163.8 max töömaht 3.24l kaal +10% ehk seda ma ei tea kui palju moto kaalib. siit järeldus et m60 b30 saad sa arvatavasti sinna peale sokutada legaalselt
  11. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Rulliga mingi ebanormaalne elektrjnomaalia. salongi puhur ei tööta mitte yheski astmes. vahetasin ara reostaadi ja k7 relee.Proovisin ka teist salongi vendi nuppu, ikka ei midagi Kui relee ära votta ja otse vool peale anda siis töötab, relee juhtvool tuleb ka peale .Kellelgi ideid?
  12. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    ausaltoeldes ma ei tea ise ka mis on orig v mis ei. tean vaid seda et vasakpoolsed on poola tuuni g toode😂 esituledki pole orig
  13. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Nonii lobamokad, andke nõu. Kummad tuled panna kas vasakpoolsed v parempoolsed? ja kas pagassi lip varvida mustaks v kere tooni?
  14. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @zero mäletan kui ma oma vanal rullikal kaardilugeja olin, ja telefon oli armatuuri peal selles syvises, siis pani kyll telefon kyljeaknast naq pyssikuul valja😀
  15. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    kellelgi kkasti tala ei vedele üleliigset? Võimalikult pärnu lähedalt. Ja kui omab tähtsust siis getrag260 kkast
  16. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Täitsa võimalik, pre fl vraki peal on kerepoolne emane pistik, pean sealt selle maha kakkuma, skeemid otsima ja ymber lappama .Pre kere pealt pole vist väga lihtsam kogu seda kere juhtmestikku ymber tõsta?
  17. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    No õnneks vabalthingavana on ta vaid ajutiselt, vaja arvele võtta ja yv ära teha. Pole sugugi kindel et sellel suvel turbo vilet kuuleb. Esialgne plaan on ta tööle ja sõitma saada ning kokkitulekule kohale veereda😀 Kuna mootori juhtmestik tuleb nkn pm nullist teha progeaju jaoks sis see pistik väga ei morjenda, kyll aga oli veidi ebameeldiv yllatus😀õnneks tundub et joodetud ymber seal pole midagi, eeldatavasti lic pin id välja võetud ja ymber tõstetud.
  18. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    pean siis m50 mootori poolse pistiku sinna kylge pookima
  19. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Sai siis mootor peale tõstetud ja yllatus oli päris suur😀mootori ja kere pistikud ei klapi mitte kuidagi🤔
  20. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    mul lihtsalt on juhi poolses klaasi alumises servas väike mõrja, ja pardatsoki juures väike muljumine. Muidu ylejäänud on ilus ja sile. Ajasin oma kuudi ka päikest nautima, too on juba 6 kuud garages seisnud
  21. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Väike kysimus: mis oleks parem armatuuri ja keskkonsooliga teha *yle flokkida *yle nahatada
  22. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @jan17 olen vahetanud, ei ole ulme tôö. Puurid needid labi, vahetad leevendi ara, paned poltidega kokku(seibid kindl vahele) ja ma panin igaks jumala juhuks keermeliimi ka suts
  23. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    Suudab keegi välja võluda ketassilla 2 tagumist rummu?Eestist ma mõtlen, nii palju kui ma olen neid netipoode sirvinud siis on ainult laagri komplektid,rummusid pole
  24. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @ryan ksenonil on valgustugevus suurem, ja kui klaas pasane siis võib hakata valgusvihku moonutama ja teisi pimestama. Kuigi nh nkn 99% aftermarket ksenonid pimestavad kui on topitud tavalistesse halogeenidesse
  25. Young Fanatik

    Lobamokkade rubriik

    @eix22 asi lic selles et sain tyhjad tagumised ketassilla õõtsad, pean nullist kõik kokku komplekteerima, suurimaks peavaluks on hetkel suportid ja käsipiduri sisu
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus