Hüppa postitusse

power

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    E65 730d '07, E30 325ix '89, E34 525tds '94, E39 535 man '02

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja power saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. See 320 oli mul venna oma, meie päästsime selle põllurallika. Kaasreisija poolne karp tahab tegemist, oli ära sõidetud ja sinna oli tuimalt uus karp peale keevitatud. Ix laiendid läksid peale ja vennas mul värvis ise 18m2 garaasis auto üle. Istmed jms sai mitmest komplektist korralikumad kokku pandud. Ja tema käis sellega ka Youngtimeril. Eks pill tahab veel omajagu nokitsemist. Õhulugeja sai vahetatud muidu ei liikunud üldse ja ei saanud heitgaase kätte. Ju praegune omanik jälle näppinud õhulugejat.
  2. Oli 1300ga müügis mõned kuud tagasi
  3. Eestist korraliku kerega e30 otsid siis arvesta julgelt 3k. Autod juba vanad ja tahavad nad kõik nokitsemist. Ise kui enda 325ix maha müüsin vaatasin kohe korraliku pilli ja kus väga palju poleks vaja teha. Ja alla 5k ei saanud midagi. Igatahes fbs BMW E30 ONLY leedukate käest leiad ehk midagi paremat. Hetkel neil mõned müügis ka
  4. power

    Kes, kus ja keda nägi

    Ai kurja igalpool silmad
  5. power

    Kes, kus ja keda nägi

    Siis jah oli minu pill
  6. power

    Kes, kus ja keda nägi

    Peaks vist minu jagu olema, kui õhtu poole oli. Tundub sarnane küll aga tegemist on IXiga. Pärnus vist selliseid liikumas rohkem pole ka näinud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus