Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

RaulA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    219
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis RaulA postitas

  1. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    ja üleüldse... Üks 2006. aasta uuring leidis, et keskmine eestlane kõnnib aastas umbes 1450 km. Teine uuring leidis, et eestlased joovad keskmiselt umbes 83 liitrit õlut aastas. Seega on keskmine õlle kulu umbes 5,7 liitrit / 100 kilomeetrile. Minul tuli see number sinna 27 liitri kanti 100 km kohta... muidugi ma kõnnin aastas vähemalt 3 korda rohkem ka või isegi 4... kes neid ikka loeb http://www.youtube.com/watch?v=mD82vb8DjX8
  2. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Kas e36 sedaani m-tech liistud e36 touringule istuvad külge? Täna täitsa kaine ja alati arvamust omav
  3. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Oskab keegi öelda miks ma androidiga müügiteemade ja muid allpool olevaid rubriike ei näe???
  4. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Ikka istun. Seismine on häiritud kergelt. ja mis sa hädaga teed kui uni silma tikub...
  5. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Siis tuleb seni võtta kuni soe hakkab... või kui soe ei hakka, tuleb võtta kuni külmast täitsa pohhui on
  6. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Ei Tiit, ainult mitte ampulli Ega siis umbjoobes keegi rooli ei lähe. Väike jäägerilonks külma peletamiseks või nii . Või suvel keerutame lõkkel vorstikest, libistame õltsi ja teeme tiiru. Keegi avaliku tee peale selle masinaga ei lähe tappes ka mitte. Pole seda tüüpi mehed.
  7. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Surame amordi tagasi sinna kus ta enam-vähem käima peaks ja siis läheb 5x40mm raudlatt surinaga kinni üle amordi otsa. Kerge hirm on, et hakkab koopast plekki rebima aga las minna. Ega see sõiduauto pole. Ja kaine peaga sinna keegi nagunii sisse ei istu Amort käis ülesse kõlarini välja lõi magneti minema kõlli tagant
  8. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Keevitame värdja kinni lihtsalt.
  9. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    kündsime põllu peale rada laupäeval. Eile lakkusin haavu ja järgmine laupäev läheb kõvemaks keevitamiseks Arvatavasti oli mul naine see, kes selle naljaga hakkama sai pole kindel. Pmst tekitame Elva külje alla põllule raja kus paugutamas käia. Paar künnivaalu vaja ära tasandada ja siis tuleb jääda lund ootama või lihtsalt külma...
  10. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Shooters @ Tartu eile. Ei viitsind Elvas passida. Umbjoobes jälle... Kuda EGO oli? Keegi luuki ka sai?
  11. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Läks lappama jah. Üks blondidest oli küll kohalik. A see tüüp oli küll jumala võõras... bljääd telefonis mingi kahtlane autocorrect... närvi ajab. aga täna?
  12. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Eelmine kord sa rääkisid et olid kahe blondiiniga.mingi vend seal eile oli samamoodi. Ma (õnneks) ei läinud näpuga ribidesse ka torkima. Bljääd, s**t on olla.... Öäkk
  13. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Kes ütleb milline extreme välja näeb. Ca 1.90 pikk ja blondi peaga?
  14. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Taotleb viisat praegu
  15. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Kuradi autocorrect. Pürri laks tahtsin kirjutada...
  16. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Istun mägras praegu. Kõvera ninaga halli mazda3ga olin tanklas kui mööda paugutasid. Püsti läks täna siis?
  17. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    extreme susistab mööda Elvat ringi jälle õhtul diskoteeki ei lähe?
  18. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    http://www.youtube.com/watch?v=C4Xy104e1yk
  19. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    tagaspoila oli äge. originaalist ümber tehtud kõrgemaks...
  20. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    guugeldasin sellist sõnaühendit nagu "asi on maitses" ja kaheksas pildiotsingu tulemus andis sellise vahva nostalgilise pildi. Palavad tervitused Eixile
  21. RaulA

    Kaotatud esilisa

    Õige! Täiega luuki! Loodame parimat igatahes
  22. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    teen lühidalt - AUH!
  23. RaulA

    Lobamokkade rubriik

    Siis ma mäletan seda nr-t valesti äkki. Ma olin kerges jopes kah. Kõigepealt nägin Olerexis ja siis Püramiidi juures. Otsisin omanikku ka et tutvust sobitada a mingi junn trügis vahele ja tahtis hirmsasti luuki saada, ütles mu sõbrale pahasti. Pidin tollega tegelema. Selleks ajaks kui ma selle tolbajoobiga lõpetasin oli rull kadunud. Teinekord karju kõva häälega üle baari "KES RULLIGA ON?!". Ärge siis koha kallale tulge. Võõra jaoks näen ma kole välja eriti kui ma jopes olen ja karja sõpradega kah Tegelt olen väike nunnu kiisuhingega pehmo
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus