Hüppa postitusse

ttonis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    18
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E30 M54B30

Hiljutised profiili külastajad

963 profiili vaatamist

Kasutaja ttonis saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

  1. Ostan E30 põhja tükki Kui kellelgi on mõni E30 varuosadeks minemas ja kere seisukord on üle Harju keskmise siis olen huvitatud pildil välja toodud tüki ostmises (juhiistme tagumine vasak kinnitus ja tagaistuja jalgealune)
  2. Ostan BMW E30 sedaani:1. Uste paneele2. Esimeste uste taskuid3. Käigukangi nuppu
  3. ttonis

    Koobaste rullimine

    Praegu sõitnud ja rehv vastu seda äärt käinud, siiani on terve ja katsudes tundub üpris tugev.
  4. ttonis

    Koobaste rullimine

    Ütleme nii, et keretööd on tehtud (üpris kehva kvaliteediga teise inimese poolt) poolteist aastat tagasi ja ma tõesti ei tea mis ma leida võin koopa rulliga seega jah ma 50/50 arvestanud sellega. Enne rullimist ma proovin kindlaks teha palju seal plekki ja palju pahtlit, kuid keretöid tuleb teha nagunii uuesti...
  5. Tere! Kas keegi kellel on kooparull saaks aidata tagumiste koobaste siseääre rullimisega?
  6. ttonis

    O: Typ 168 differ

    Pakkuda TYP 168 4.10 ülekandega
  7. Tervist Otsin siis eelnimetatud TYP 188 LSD diffrit vahemikus 2.65 - 3.25 ülekandeni Võib pakkuda komplektset diffrit ja lihtsalt LSD elementi
  8. ttonis

    M: e30 diffrid tavaline ja LSD

    Kas type 188 LSD differ alles 3.25 ülekandega?
  9. Ostan type 188 LSD diffrit, võib pakkuda ka ainult LSD elementi
  10. Neerud olemas, plastikkatet vaja
  11. Kus asub? Tallinnasse saab kuidagi?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus