Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tanel_P

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  354
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  24

Kõik, mis Tanel_P postitas

 1. Mingeid maanteeameti uuendusi oli vist 3 lk jagu.
 2. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  Kopli tänaval seisis üks päris kena FL. :)
 3. Hea müügikuulutus - kõik on selge!
 4. Tanel_P

  E30 pildid internetist.

  Ma jagaks enda meelest ühte mõtlemapanevat videot 32 https://www.youtube.com/watch?v=KKUVoPAzU4A Nn "metsast" leitud E30 325iS: SIsuliselt kohe võtit anda, arvestamata mis seisus kütus jm vedelikud on. Soga maha pesemisest saan aru, kapotialune ka muidugi midagi katmata üle lasta, aga salongi uputamine (eriti ülespaisumise ohuga detailid) on mu meelest küll liiast. Auto enam-vähem väljast-seest puhas, siis kiirendama ja sõõrikuid tegema, kuskil pole jälgegi, et auto seisukorra osas peale pesemise midagi tehtud oleks.
 5. Tanel_P

  Lobamokkade rubriik

  Kes siis kuhu kogunevad?
 6. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  https://www.err.ee/1116970/laitse-rallipargis-kogunesid-vanad-autod#lg=1&slide=1 Tundub, et minu masina kaksik.
 7. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  @441YYY täna hommikul Järvevana teel.
 8. Mina olen osutatud teenusega rahul! Auto värvkate sai palju värskema ilme, Madise töö ja suhtumine on igati professionaalne! Aitäh!
 9. UP! Hind läks paremaks.
 10. Tanel_P

  Tartu kokkutulek??

  Aitäh kenade fotode eest @sepik!
 11. Tanel_P

  Tartu kokkutulek??

  Tallinn, tehke järgi!
 12. Kui natuke vaeva viitsid näha, siis ma arvan, et eBays või kasvõi FB E30 classifieds foorumis saad kindlasti parema hinna kui siin. Ma olen kindel, et mõni välismaine entusiast oskab nende grandpa-look porilapakate väärtust õiglaselt hinnata.
 13. Tanel_P

  Mis jupiga on tegu?

  Aitäh vastajatele!
 14. Tanel_P

  Mis jupiga on tegu?

  Kas ma vaatan valest kohast? http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-2-doors/Europe/320i-M20/L-M/feb1988/browse/engine/emission_control/ Ei leia kuidagi õiget juppi üles.
 15. Mul täpselt samas kohas auk. Need on vist mingid kuumuse eemalhoidmiseks mõeldud "taldrikud". Ma ei suutnud BMWfans.info lehelt leida, mis jupiga tegu on. Kas keegi on kokku puutunud ja teab, kust neid uusi saaks? Kas vahetamine on lihtne plug and play või eeldab rohkemat lammutamist? Aitäh!
 16. Tanel_P

  Kes, kus ja keda nägi

  Eile Tartust Kesk tänaval punane Baur edeva numbrimärgiga. :)
 17. Ok, aitäh kaasa mõtlejatele! Võtan asja uuesti lahti ja proovin veel kord.
 18. @markusH Ma pidasin natuke teistega ka nõu ja arvati, et see pool on pigem seotud kiirusega (takistus suureneb ja väheneb), mitte odomeetri läbisõidu lugemisega (sellega tegeleb hammasratastega mehhanism). Kui saaks kelleltki laenata toimivat detaili, saaks teada, kas viga on selles, et läbisõidu signaal ei jõua kelladeblokki või kelladeblokis endas...
 19. Kuna mul on autol spidoblokk kunagi välja vahetatud ja kahest eri poolest kokku pandud (ees Motometeri kirjad, taga VDO), siis kas keegi teab, kumb peaks sellel masinal originaalis olema? Kui peaksin spidobloki välja vahetama, siis kuidas saan läbisõidu õigeks kerida?
 20. Ma mõtlesin, et velg ise on olulisem. Aga palun:
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus