Jump to content
E30 COMMUNITY

Tanel_P

Foorumikasutaja
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Tanel_P last won the day on June 3

Tanel_P had the most liked content!

Community Reputation

115 meeldimist

About Tanel_P

 • Rank
  Elukutseline rullija

Profile Info

 • Minu autod
  2019- : 320i kupee '88
  2004-2007: 318i kupee '85

Recent Profile Visitors

1,770 profile views
 1. Mina olen osutatud teenusega rahul! Auto värvkate sai palju värskema ilme, Madise töö ja suhtumine on igati professionaalne! Aitäh!
 2. Aitäh kenade fotode eest @sepik!
 3. Tallinn, tehke järgi!
 4. Kui natuke vaeva viitsid näha, siis ma arvan, et eBays või kasvõi FB E30 classifieds foorumis saad kindlasti parema hinna kui siin. Ma olen kindel, et mõni välismaine entusiast oskab nende grandpa-look porilapakate väärtust õiglaselt hinnata.
 5. Kas ma vaatan valest kohast? http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-2-doors/Europe/320i-M20/L-M/feb1988/browse/engine/emission_control/ Ei leia kuidagi õiget juppi üles.
 6. Mul täpselt samas kohas auk. Need on vist mingid kuumuse eemalhoidmiseks mõeldud "taldrikud". Ma ei suutnud BMWfans.info lehelt leida, mis jupiga tegu on. Kas keegi on kokku puutunud ja teab, kust neid uusi saaks? Kas vahetamine on lihtne plug and play või eeldab rohkemat lammutamist? Aitäh!
 7. Eile Tartust Kesk tänaval punane Baur edeva numbrimärgiga. :)
 8. Ok, aitäh kaasa mõtlejatele! Võtan asja uuesti lahti ja proovin veel kord.
 9. @markusH Ma pidasin natuke teistega ka nõu ja arvati, et see pool on pigem seotud kiirusega (takistus suureneb ja väheneb), mitte odomeetri läbisõidu lugemisega (sellega tegeleb hammasratastega mehhanism). Kui saaks kelleltki laenata toimivat detaili, saaks teada, kas viga on selles, et läbisõidu signaal ei jõua kelladeblokki või kelladeblokis endas...
 10. Kuna mul on autol spidoblokk kunagi välja vahetatud ja kahest eri poolest kokku pandud (ees Motometeri kirjad, taga VDO), siis kas keegi teab, kumb peaks sellel masinal originaalis olema? Kui peaksin spidobloki välja vahetama, siis kuidas saan läbisõidu õigeks kerida?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy