Jump to content
E30 COMMUNITY

Chris

Foorumikasutaja
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Chris last won the day on July 11 2018

Chris had the most liked content!

Community Reputation

10 meeldimist

About Chris

 • Rank
  Mininokk

Profile Info

 • Minu autod
  325

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Pakkuda üleliigseid juppe, enamikud suhteliselt läbi omadega, kuid ehk kellegil läheb vaja. Pakkuge hind ise Asuvad Tallinnas, liiguvad ainult käest kätte. - Parempoolne küljepeegel (Diamond schwarz, värv kulunud) - Vasakpoolne küljepeegel (Must, plastiku värvi) - Neerud (kroomid, mis üle värvitud mustaks)
 2. Mõtlesin, et avaldan ka natuke arvamust. Kõik oleneb sellest millega sa harjunud oled. Ise olen viimased 4a esimese ja ainukese autona 2.5 e30 kupeed omanud ja olen kõik igapäevased sõidud ära sõitnud, varasematel aastatel ka talvel, kuid tuleb tunnistada, et viimase talve veetis auto juba soojas garaažis. Kuna ise hindan sõidurõõmu üle mugavuse ja küttekulu, siis minu jaoks on tegemist ideaalse igapäeva autoga. Enda kogemusest rääkides ei ole ülevalpidamis kulud ka midagi tapvat, kulu ei tohiks ületada kuskiltki otsast uue auto liisingumakseid. Kui ise suutsin autot ülevalpidada nii gümnaasiumi kui ülikooli ajal, siis ei tohiks see probleemi valmistada ühelegi vähemalt keskmist palka teenivale inimesele, kõik oleneb muidugi muudest prioriteetidest. Nagu eelpool mainitud, ei ole see kindlasti see auto, mis sind alati hommikul kella 9.00 koosolekule õigeks ajaks kohale viib, alati võiks tagavaraks mõni muu transpordi lahendus olla (kasvõi takso, bussi või siis jalgratta näol oleneb, kus Eesti otsas elate) või siis lihtsalt paindlik graafik. Samuti 99% ajast olen autos üksi või kaksi, seega kui lapsi vaja kooli/lasteaeda vedada siis ei ole see kindlasti õige auto. Kokkuvõtteks, kui püsikiirusehoidja ja madal kütusekulu ei ole veel ära hellitanud ning pere pole veel looma hakatud, on e30 igapäeva autona täiesti arvestatav valik, muudes olukordades ilmselt pigem hobiautoks. Samas kui peres on juba teine auto olemas, siis saab ka e30 väga edukalt hakkama.
 3. Ostaks siis Fl esimest ja tagumist stanget, eelistaks diamond schwartz värvis ja võiksid asuda ka Harjumaal.
 4. Chris

  MÜÜDUD

  müüdud
 5. Jep, mina parkisin seal 2 päeva
 6. Chris

  kustutada

  võib pakkuda oma hinna nägemust asjale
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy