Hüppa postitusse

Silver Horn

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    200
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    5

Kõik, mis Silver Horn postitas

  1. Vaja oleks m20b20 95kw mootorile pööreteandurit.
  2. Kas see on võimalik, et saada naad otseks? Või on ok nii ka ringi sõita. Kõik jubinad esisillas vahetatud.
  3. Silver Horn

    Mootori hääl kõigub

    Viga leitud! Veaks oli paagi õhutusklapp polnud sisselaskekollektori küljes.
  4. Silver Horn

    Mootori hääl kõigub

    Tänan vaatan veel kord üle.
  5. Silver Horn

    Mootori hääl kõigub

    Kas Viga võib olla mustust täis tühikäigu mootor?
  6. Tere. Selline probleem, et mootori hääl kõigub üles ja alla tühikäigul, samas pöörded tahhokal paigas ja nii nagu gaasi annad veidi on kõik ok. Läheb kenasti kohe pöördesse, mootor m20b20 95kw.
  7. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Mul olemas, Tallinn nõmme
  8. Väga tore saan ka selleks ajaks auto liikuma.Nii, et tulemas.
  9. Silver Horn

    Jahutus

    Selge lähen tegutsema. Tänud.
  10. Tere Selline küsimus kuidas kindlaks teha, et veepump toimib ja samas termosaat avaneb korralikult. Kuna m20b20 esimesed kävitused peale paigaldamist. Ei tahaks keema ja kaant kõveraks lasta. Tänan
  11. Mina ütleks kui auto meeldib ja oled sellega rahul siis pole nagu vahet kus kohast toodud.
  12. Silver Horn

    M: Roolikate

    Ise saab paigaldada ja väga lihtsa vaevaga näeb kena välja. hind 10.-euri Asukoht Tallinn
  13. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Mina sain õiged näidud ette kui panin toas poti keema ja kraadiklaasiga mõõtsin palju vee temp. on ja sain takistuse ära mõõta vastavalt.
  14. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Aga E30 puhul on hea, et hakkab mõistus veel peale. Siiani pole olnud veel ületamatud probleemi.
  15. Silver Horn

    O: E30 salongiradika

    Kas see sobib! https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=40&typ_id=29&pg=10341#p2986863_2717756
  16. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Fanaasia lendab ja sellel pole piire
  17. Silver Horn

    M:Uued suverehvid

    Kaua see pakkumine kehtib?
  18. Müüa siis korralikud r6 sedaani orginaal vedrud. Esimesed ja tagumised hinna soov 20.- euri
  19. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Mul vaja H2-st uste hingede rem.komplekti.
  20. Silver Horn

    Lobamokkade rubriik

    Alvadi.ee pakub soojendus radiaatorit.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus