Hüppa postitusse

SOL

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    236
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis SOL postitas

  1. Tere! Mõned teist ehk teavad, et auto ostu algusest saati on mind painanud üks ja sama probleem m40b18 mootoriga, kudagi sellele lahendust ei leia. Nimelt kui mootori pöörded lasta üle 4500. siis kaob ära üks silinder, piirajas natukese aega hoides kaob ka teine. Mis ma olen teinud: Vahetanud pihustid koos kütuselatiga, uued küünlad, küünlajuhtmed, jagaja kaant puhastanud(rootor oli väliselt korras aga tehnilist seisu ei tea), benafiltri ära vahetanud ja bensupumba ka. Paljud ütlevad, et asi on süütes aga kui kaob üks pütt, hakkab kütusepump teist heli tegema, nagu miski pooks teda kinni. Kui hoida käega kinni kapotialla minevast kütusevoolikust, siis kütus tuleb peale impulsina, mitte ühtlaselt(ei tea kas see nii peab olema aga natukese kahtlen). Pealekauba on kõik 4 küünalt valged, ehk siis lahja segu. Endal on mõistus täiesti otsas ja ei raatsi enam kulutada raha asjade peale, mis mitte midagi paremaks ei tee. Kui keegi teeb mulle selgeks, kas probleem on süütes või ikkagi kütuse pealevoolus ja ütleb mida osta, olen nõus raha välja käima selle eest, et asi lõpuks korda saada. Abi ootama jäädes, Sander
  2. SOL

    Kogunemiste pildid

    Kurat ja mina just täna ei jõudnud Järgmine nädal ehk samapalju rahvast?
  3. Tere! Hädasti oleks tarvis saada ühte korralikku bensupumpa m40b18 mootorile(ei tea kas mootor üldse omab tähtsust?). Lisaks oleks vaja veel touringule(FL) korralikke neere. Asukoht Tallinn 5277850 või pm
  4. SOL

    Lobamokkade rubriik

    Mina olen minemas, kahjuks küll mitte rulliga aga e28'a roolis olen
  5. Tere! Oleks soov osta siis väljalaske lõppu, ehk siis seda, kus flantsiga esimene ja tagumine pool eralduvad. Pütt võiks olla 2 toruga(325 jne). VAJA KINDLASTI SAADA SEE NÄDAL! Asukoht Tallinn. 5277850 või sander.tammeleht@tptlive.ee
  6. Tere! Oleks soov soetada omale 4x100 --> 5x120 flantsid. Asun ise Tallinnas aga võib ka mujalt pakkuda.. Kontakt: PM sander.tammeleht@tptlive.ee 5277850
  7. SOL

    Bensiinipump undab.

    Puhtalt huvipärast küsin, et kas sa kiirenda oled proovinud? Mul endal laseb bensupump samamoodi täie hurraaga ja kui pööre üle 5k läheb, siis viskab püti tagant ära. Küünlad kõik valged. Saaks äkki enda probleemile ka siit lahenduse
  8. SOL

    Lobamokkade rubriik

    Kadaka tee 185
  9. SOL

    Lobamokkade rubriik

    Pole küll rull aga värv on sigailus! Kui väga huvitab, siis Tallinnas GoodGear autohoolduses on hetkel see masin ehituses ja arvatavasti saad ka värvi kaeda
  10. Baur - Igas klubis on vanu ja noori liikmeid. Selge see, et vanemad tahavad rohkem kusagil hotellis ööbida, kui väikses ja vettlekkivas telgis. Kuid mis on suve mõte? Istuda õhtul toas, süüa praadi, mis kokad sulle on teinud ja peopesalt ainult viiekaid visata? Suvel ongi just see üle kõige, et sa saad magada telgis, õhtul lõkke ääres Jägermeistrit timmida ja sääski surnuks peksta ükshaaval. Milleks maksta üle, kui saab ka odavamalt? Tõesti nii hea finantsolukord meil Eestis, et ei taheta odavamalt läbi saada? Mis puutub nö auhinnafondi, siis need, kes sõidavad, maksavad rohkem. Need kes tulevad niisama jooma ja kaasa elama, need maksavad vähem. Panen siia ka ladaklubi summercampi osavõtutasud, et inimestel aimu oleks, palju selline asi võiks maksma minna. "Osavõtutasud: Võistlus(ed)+ööbimine(telkides): Tasudes ülekandega LK arvele: liige ja väliskülaline 12.-/inimene; mitteliige 15.-/inimene Tasudes kohapeal sularahas: liige ja väliskülaline 15.-/inimene; mitteliige 18.-/inimene Ööbimine(kui osa ei võeta kiirendusest ja osavus- ja täpsussõidust): 5.-/inimene (nii ülekandega kui kohapel tasudes on hind sama) Lastele on SummerCamp tasuta Ööbima mitte jäävatele pealtvaatajatele on üritus tasuta" Siin foorumis ilmselgelt "liikmeid" ei ole, kõik on võrdsed. Niiet korraldajatele veidike mõtlemisainet, mis tasusi küsida, kui millegi sarnase korraldamiseks läheb . Ladaklubil on ka enda eelarve, kust vajadusel võetakse raha juurde või pannakse hoiule, kui üle jääb. Siiani on Summercampidel alati jäänud raha üle(sisaldab karikaid ja muud sellist tavaari). Otsesõitmine minuarust on just üks asi, mis peab olema autoüritusel! Põnev on ju sõpradega joonetada Milleks aga kasutada rada, kui meil on siinmail piisavalt suured asfalteeritud lennuväljad, kus teha üks enamvähem kiire vigursõidurada. Kummid/jooned maha ja aina paina rooli!
  11. Tere! Oleks tarvis sportroolile vahetükki. Rool ise on Luisi oma ja 6 auguga. Autoks 1990 aasta e30 touring. Asukoht Tallinn 5277850
  12. Ladaklubi summercamp oli viimane kord tõesti kiiduväärt. Aega võtsime tavaliste stopperitega ja siis üks neiu autos lõi ajad arvutisse. Pärast vaadati, kes oli kiirem ja jagati auhindu. Oli ka erinevaid mänge õhtul, õllejoomisvõistlus jne. Pood oli enamvähem lähedal ja ujumas sai ka käia. Telkimisala on piisavalt suur, et mahutada ~50 autot.
  13. SOL

    O: M40b18 pihusti

    Olemas, tänud kasutajale Siimu
  14. SOL

    Lobamokkade rubriik

    Täna tegin väikese ringi Tallinnas koos 3 teise rullikaga(ehk ka siit klubist?) Igatahes päris lõbus oli ja pilke saime samuti
  15. SOL

    Lobamokkade rubriik

    Pimedas ei tohi tõesti sõita lähituled + udukad. Päeval sõites sellise comboga küll kedagi ei koti.
  16. SOL

    O:kapoti müramatti

    Hei. Mõtlen siiski kuumatõket mis kapoti enda külge kinnitub. Vabandan valeinfo pärast! Teema pealkirja õigeks muuta ei oska kahjuks
  17. SOL

    O:kapoti müramatti

    Tere! Ostaksin siis kapoti alla seda kuumatõket. Kõik pakkumised on oodatud, ise elan Tallinnas 5277850 või sander.tammeleht@tptlive.ee
  18. Tere! Oleks vaja ühte e30 touring facelift pagassi luuki. Roostet võiks olla minimaalselt, värvikahjustused mind ostmast samuti ei takista Tallinn, 5277850 või PM
  19. Hei! Kuna bmw on endale uus auto, siis ehk annad väikese vihje kustkohast ma neid osta võin tutikana Tervitades, Sander!
  20. Tere! Ostaksin siis e30 touringu kundepoolset esimest logarit. Eriti hea oleks, kui asuks Tallinnas Tallinn, 5277850 Sander.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus