Hüppa postitusse

Willard

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    126
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Willard postitas

  1. Willard

    Lobamokkade rubriik

    täitsa p. avastasin et paremas suunatule ja udutule klaasis on mõra sees, pole mitte kuskile vastu sõitnud...
  2. Willard

    Tartu kokkutulek??

    võibolla jõuan, võibolla mitte.
  3. Willard

    Temp ei lähe normi

    et siis mootoril pole midagi viga?
  4. Willard

    Temp ei lähe normi

    jah aga mul ei ole keskel, mingi 2mm vasemal pool
  5. Vahetasin termostaadi ära ja õhutasin ära ka, temp on tsipa kõrgem kui varem oli, puhub nüüd efektiivsemalt kuuma, aga temp püsib ikka 85-87 kraadi juures kusagil. Või ongi see normaalne?
  6. Tänan kõiki kes vastasid Et siis lasen keevitada oma juustu 4.1 kokku ja lasen sellega niikaua kui laiali ning asemele panen talveks siis mingi pikema, kas 2.9 v 3.2 ülekandega. Sest hetkel sööb maanteel rohkem kui linnas :/
  7. Tere e30 rahvas! Tekkis huvi diiselmootori vastu kuna on vaja ökolt ringi liikuda! Asi on selles, et e30 mida ma oman on väga heas seisukorras nii tehnilise kui ka välimuse poole pealt, sellepärast ei tahagi seda vahetada mõne teise auto vastu. Ma ei oma mingit tehnilist haridust ning sellepärast küsingi hästi palju Miks just mehaanilise pumbaga? - väidetavalt saab sealt kruttida ise "jõudu" juurde mootorile...seda muidugi kunagi tulevikus, kui ressursid seda lubavad, sest mootori sisu on vaja tugevdada ka. Endal on peal m20b20...Küsimused siis järgmised, kas selline swap on võimalik? Mida ma "uue" mootori ostmisel tähele peaksin panema? Kas ma pean laskma muuta ka kardaani/käigukasti jms asju? Ning peamine küsimus - Mis teie, foorumlased arvate, kas on mõtet, kui tahan ökonoomsemalt ringi sõita?
  8. Willard

    Tartu kokkutulek??

    Olin eile esimest korda ja ütleks, et päris tore oli. Välja arvatud kass muidugi.
  9. Willard

    Tartu kokkutulek??

    Ajan ka platsi ennast oma maasturiga
  10. Willard

    e30 küttepump vms?

    asi oli kütusefiltris
  11. Willard

    K: ANTENN

    Ah las ta olla, ega ta ei häiri, et ei tööta, raadiu funkab nagu peab.
  12. Willard

    K: ANTENN

    Teen nüüd ennast naerualuseks...aga kuidas antenn üleskäib? Ma tõmbasin tagant katte ära vaatasin vapsee, seal see mootor...aga nuppu ei näe... Sees on originaalne makk.... Proovisin makist klõpsida igast nuppe aga vb lihtsalt pole töökorras see mootor siis
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus