Hüppa postitusse

grimes

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    326
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    26

Kõik, mis grimes postitas

  1. grimes

    k: coiloverite kohta

    Ka endal kevadel plaanis soetada, seega sammuti oleks infokohta huvitatud Päris 1000€ ei raatsiks maksta kuid kas kuni 500€ eest umbes leidub midagi mõistlikku ? Seda siis linnavahele sõitmiseks.
  2. grimes

    Lobamokkade rubriik

    Just, olen igati nõus. Suurematel maanteedel kus liiklus olemas, ma neid ei kasuta. Kylavaheteed, kõrval maanteed kus liiklus hõre olen kasutanud just metsloomade (loe: teeservade valgustamiseks) Kuid tõmban need koos täistuledega maha yldjuhtudel vastutulia suhtes. Kuid sammuti häirivad ennast ilgelt need valesti regullitud tuled. Eriti veel rehvlektor pindadega suuremad tuled. Luuptuled õige regullipuhul ei häiri yldse, ka uduka puhul. Aga eks ta üks lõputu vaidlus on. Aga tihtipeale need õnnetused pimedas juhtuvad metsloomadega. Ja minumeelest lisa valgusallikas on igati õigustatud kui seda kasutada oskad kaasliiklejate mitte häirimise suhtes.
  3. grimes

    Lobamokkade rubriik

    Mina isiklikult ei saa ka sellest uduka ilkumisest aru. Isiklikult olen ka udukaid kasutanud ja usun et ka kasutan edasi. Öised metsavahed ja käänulised teed, uduka vihk näitab laialt ja madalalt. Tänu sellele korduvalt metsloomi eelnevalt märganud kraavipõhjast teele jooksmas. Suurema liiklusega teedel neid koos ei kasuta kunagi. Vahest kyll jälle põletan udukaid päevasel/ öises tallinnas küll (samas viimase kuuajajooksul pole kordagi isegi sisse lülitanud)
  4. grimes

    M/V: Borbet T 16"

    Veljed nyydseks minukäes, kuid olude sunnil panen nad uuesti müüki 200€ hinnaks ! Sama hind millega siis ise soetasin... 5637 5647 Tallinn Ei hakka uut teemat tegema
  5. grimes

    bensiini näidik.

    Rooli võtsin ise ka ära, oli lihtsam. Vb saab ka niisama kätte aga pead ei anna. Kuid seda roolisamba ülemist plastikut ei saagi vist kätye normaalselt ? To Eix. Ma jh moblaga kirjutasin ja su postitust veel ei olnud kui aegamööda lugesin/kirjutasin Aga jh, ei teadnud bena/diisli oma erinevustest
  6. grimes

    bensiini näidik.

    Endal oli ka just tegemist nimelt kütuse seieri tööle saamisega. Kütuse tuli mul ka põles kuid seier ei teinud teist nägugi. Samas ei töödanud ka tujurikkuja ( kütuse hetkekulu näitaja ) kuna kütusepaak lekkis sai see uus pandud koos uue paagi anduriga. Tujurikkuja hakkas tööle kuid kütuse seier oli siiski nullis. Sai siis võetud enda spido plokk kuljest ära ja proovitud teist. Seier hakkas tööle, selge... Siis sai endaoma laiali kakutud ja teise kyljest see kütuse näitaja ümber tõstetud. Pistsin taha ja ikka ei tööta, siis sai laiali lammutatud varuosa spodo plokk ja võetud sealt kogu trükkplaat ja enda kellad taas sisse koos korpusega ja hakkas tööle. Ja minumeelest taseme andur ja kütuse märgutuli ei ole kooskõlas. Seega ei tasu välistada paagi andurit märgutule töötamise korral. Tekst sai vähe segame vast, kuna mobiiliga kiiruga kirjutatud
  7. grimes

    O: Differ 3.46 või 3.64

    188 / 3.25 80€ 5637 5647 nr
  8. Ei tea, mul ei jäänud midagi lühikeseks ega pikaks.. Augu freesimine võttis aega 20sec ja kõik istus sujuvalt külge.. Kardaani polt sai ka ilusti külge õiges kohas ja ei pidanud sellega jamama hakkama.. Ühesõnaga lati paigaldus võttis aega ligi 10min. Sai küll samaaeg ka Karteri põhja vahetatud. Seega natuke lihtsustas lati kättesaamist see ka Külge jäid sammuti 36-e rooliotsad..
  9. Endal sai küll suht lihtsalt külge.. Mina kinnitasin siis ikka esimeste aukude külge (mis jäävad siis esitulede poole) Nuut läks ka otsa, ja polt külge ilusti.. ülevaltpoolt sai toksitud otsa lihtsalt. Vaja oli siis ainult niiöelda kõrvalistujapoolset seda esimest auku natuke nihkesse puurida/freesida, et polt sisse istuks.. Pukside asemel kasutasime sobivaid mutikaid.. Seda selleks, et 36-e latt kinnituskohalt natuke kitsam.. Et see kõrvade ja lati vahe ära täita.. Vaja siis kas pukse/lihtsamal moel mutikaid või seibe. Muidugi pidi natuke jamama nende võimu torudega latikülge.. Natuke ühte toru väänama et vastu rooli kardaani ei käiks.
  10. Tundub kuum kaup olevat. Seega võtaks ka ühe komplekti
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus