Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

alvarpoiss7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    56
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis alvarpoiss7 postitas

  1. Küsimus siis: Mille õhulugeja ja segusiibri ma sinna paigaldada võiks? Ja mis need surrerid on?
  2. On soov osta 4x100 plekkvelgi ja 15 tolli? 56456112 Matu Tartu asun. Tänud
  3. Oleks siis soov teda kuidas oleks võimalik kütuse rõhku tõsta? Ja kui palju hetkel võib originaal pumbaga rõhk olla? Tänud Matu!
  4. Oleks pakkuda sellist asja sulle!
  5. Tere! Oleks soov saada endale sportnukk m20 mootorile? Või siis b23 nukka?
  6. Kui ma tulede alt seda viima hakkan siis ma pean seal midagi lõikama ka hakkama ju? Äkki saaks mõned pildid kui võimalik kuidas täpsemalt
  7. Soov siis teada mis cooler oleks kõige lihtsam ja kuhu täpselt panna? Tänud MATU!!!
  8. Tere oleks siis soov teada kui suur on 535i 155kw pihustite läbivus?
  9. Tere, Ma võin soovitada sulle ühte enda sõpra kes mulle ka selle keevitas kokku.
  10. Mootor 300eur nahksisu 120eur et teiste varuosade hinda teada saada helistage numbril 53477302 Reimo.
  11. KUst kohas oleks kõige õigem võtta turbole õlitus? Tänud...
  12. Oleks soov siis saada Down Pipe ehk turbost heitgaaside alguse osa (Poltide vahe 100mm ja toru mm) Turbo peaks olema e28 bmw 524 pealt
  13. Oleks soov strut barist pilti , Pakub huvi mulle väga
  14. Oleks soov siis Osta R6 turbo kollektorit ja seisukord pole oluline. 56456112 Matu.
  15. Mis kell Kolmapäeviti see kokkutulek on ja kus Tartus?
  16. Ostaks siis e30 nahksisu kupeele või siis sedaanile?
  17. Oleks soov siis saada neid plaate? Kuida teeb selle saatmise?
  18. selline küsimus siis et mis head omadused on 2,3 nukal teistega võrreldes ?
  19. kas kellegil oleks pakkuda sport nukka koos reguleeritava rattaga? ja ka äkki programmeeritavat aju 125kw-le?
  20. Millal teeks Tallinnas kokkutuleku??
  21. Äkki teeks Tartus rullide kokku tuleku sellel nädalal et pakkuge mis päeval võiks see toimuda.
  22. kust ma bemmile turbole õlituse saaks?
  23. Soovik osta sport sumpsi mootro on 2.7 strõukerile !
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus