Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

karlk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    213
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Kõik, mis karlk postitas

  1. karlk

    Lobamokkade rubriik

    Polegi nii kõrge tasemega. Ehk järgmine aasta trumpab üle?
  2. karlk

    M: IS-i lip

    Müüa IS-i originaal täiesti uus ja veel pakendis esistange lisa. Värvimata ja tellitud UM-ist. Asub Tartus, võimalik transport Tallinnasse. Hind 140€ ehk sama, mis tellides H2-est. Tel. 5155204 Illustreeriv pilt:
  3. Auto omanik: siimp IMG_5927-Edit by Karl Kirs, on Flickr
  4. Nii. Ehk oleks aeg natuke juba reegleid täpsustada? See punkt on täitsa mõistlik, et võiks olla kõik autod erinevad kui eelmisel aastal. Samas probleemiks võib tekkida piltide vähesus / kvaliteet. Eelmistel aastatel olnud reegel, et inimesi ei tohi olla pildil. Kas see aasta teha erand? Lisaks oleks tore ka see, kui kalendris märgitaks ära pildi tegija ja auto omanik
  5. karlk

    Kes, kus ja keda nägi

    Sai täna nähtud musta m3. Numbrimärk oli mustal taustal.
  6. Jäi üks kabrio kaamera ette täna Auto omanik : tommyboy IMG_5604 by Karl Kirs, on Flickr
  7. karlk

    Lobamokkade rubriik

    Huvi ikka väga kesine Keegi ei taha autost tõesti pilte enne kui talveunne läheb? Natukenegi erilisemate auto omanikelt ei taha pildistamise eest midagi
  8. Auto omanik: Tanel R. IMG_2882 by Karl Kirs, on Flickr Auto omanik: Tranter IMG_4281 by Karl Kirs, on Flickr IMG_4327 by Karl Kirs, on Flickr IMG_4227 by Karl Kirs, on Flickr
  9. karlk

    Lobamokkade rubriik

    Nüüd nädala sees jälle Tallinnas, seega kui kellelgi huvi siis võib ühendust võtta ja teeme pilte Muidugi olen avatud ka pakkumistele mujal Eestis. Mõned piltidest nähtaval SIIN!
  10. Müüa BMW 316 kupee orginaal M-paketiga. Mootoriks m50b25 mootorist ehitatud turbokas. Sees korralik turvakaar Uued BC coilid Täielik kütusesüsteem (2x 044 orig., turvapaak, vahepaak, etteande pumbad 2x) Turbo Holset HX35w Pihustid Simens DEKA 850cc Aju Megasqruit 2 extra Stroker ( kõik osad uued ) Sidur 6 labaga ketas ja SRE korv Sparco R100 uued istmed Uued 6p turvavööd 2tk Sabelt Nurga suurendamis vahetükid 30% ja e46 õõtsad. Tagumine sild vahetatud 325i silla vastu. Uued kettad/klotsid Plastikpuksid (esimesi pole jõudnud veel vahetada) 17" veljed (valik kas style 49 või snitsu replicad) JNE. Hetkel 0.62 bar-i ja 260kw rattast. Auto peale coilide paigaldamist pole sõitnud. Vajadusel võtan kaare arvele ja teen ka ülevaatuse. Ehk siis "tänava"legaalne. Kahjuks ajapuuduse tõttu aga ei jõua autot piisavalt kasutada. Auto asub Lõuna-Eestis. Hind 8500€ (saab tingida asjade arvelt) Võib pakkuda vahetusi.
  11. Kui tuulevaikne siis võiks ka enda drooniga natuke filmida.
  12. Ma tegeleks natuke videoga aga põhirõhk läheks pildistamisele. Üks GoPro olemas. Eriti hea oleks, kui keegi veel videot teeks ja siis kokku monteeriks. Ise pole kõige tugevam sellel alal.
  13. up. Täpsustaks, et kinnitub auto külge 4poldiga ja velje külge 5ga.
  14. Ikka veel alles. Hind endiselt siin 180.-
  15. Palun kirjutage PM-i küsimused ja pakkumised. Tekkis juba segadus hinnaga. Hind siiski 180. Teine foorumi kasutaja müüb samu 250nega http://www.upload.ee/image/3899098/photo_2-3.JPG
  16. Müüa siis M-tech 1 tiib. Musta värvi. 2-osaline. Täiesti terve ja sirge. Hind: 150.- Asub Tartus. Illustreeriv pilt ka lisaks.
  17. Vaikselt hakkavad rullikad välja tulema talveunest, seega pakun jälle pildistamist ;)

    1. Näita eelnevaid kommentaare  1 veel
    2. Kassu321

      Kassu321

      Kus kandis ning kas on ka mingi tasu?

    3. karlk

      karlk

      Tartu/Tallinn. Tasu oleneb minu ajakulust ja kui huvitav auto on :)

    4. karlk

      karlk

      Ehk on huvi veel kellelgi?

  18. Müüa adapterid 20mm paksusega. Keskauk 57,1mm, krae flantsil samuti 57,1mm Materjal duralumiinium T6 Sobib VW Golf 2, E30 Hind 200€ Tartu/Tallinn Kontakt PM
  19. Ma oleks vist isegi selle lätlaste idee poolt. Saaks omajagu neid e30neid kokku. Sellisel juhul tuleks ehk juba ka infot Läti e30 kogukonnale teada anda ja varakult Kes sellega tegeleb? Ma kohana pakuks välja Pärnumaa, kuid kus täpsemalt ei oska öelda. Näiteks võtta Ikla, siis Riiast Iklani on 120km ja umbes 190km Tartust/Tallinnast.
  20. Minu poolt ka siis mõned.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus