Hüppa postitusse

Koik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    71
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Koik postitas

  1. Koik

    M:15" valuveljed

    Täna on hea tuju.Teeme uueks hinnaks 170-
  2. Koik

    M:15" valuveljed

    Hinnas saab ka kaubelda.
  3. Et 12 ,laius 7. Rehve pole.Küsimused ps või telefoni teel 5678967 Hind 200-
  4. Võib pakkuda ka ainult 6 silindri juhet koos anduriga.Tel 56789677
  5. Koik

    V:325ia aju tavalise vastu.

    Ei saanud seda kaasa.
  6. Aju oli kunagi 91a touringu peal,mille ma mootoriga koos kaasa sain.Tegemist on Eh kasti mootori ajuga.Kuna endal on manuaal ning mootori ajus hakkavad toimuma muudatused vahetan tavalise vastu. Tel56789677
  7. Koik

    M/V 320 kupee asju

    Ei loe välja kas pre või fl?
  8. Koik

    O: rooli kardaan

    Ütle siis kas sul on roolivõim või mitte.Ega siin selgeltnägijad koos pole.
  9. Tel :56789677 vói ps
  10. Alt äär ära roostetanud ning leidub mujalgi roostet ja mólke. 56789677 Tallinn.
  11. Koik

    jõhker rooliloks

    Mis need saaled siia puutuvad?
  12. Pakkumised teha ps vói 56789677
  13. Veljed sirged kuid vajavad iluravi poleerimise teel.Ühel veljel on kahjustatud kapslit ning natuke velge,pildil näha. Hind 120 euri. Tallinn 56789677
  14. Paaril veljel on rehvi paigaldamisel välimimine äär, natuke laperguseks muutunud,pildil näha. Rehvid peal slikid. Hind 80-eur Tallinn 56789677
  15. Mitu korda juba otsinud.Kuhu täpsemalt sa selle stopi panid?
  16. Juhtmed vahetatud kuid mure ikka alles.
  17. Koik

    Tahaks kereplekke.

    Mul on kupee kkarp olemas.
  18. Spoilad pole kõige paremas seisus ning vajavad REMONTI! Kahjuks ei tea ma tootja nime ja arvatavasti on läti tuuning.Netist ei leidnud ma ka pilte nende kohta.Keegi targem inimene võiks öelda millega tegu.Pildid on telefoniga tehtud kuid mingit aimu ehk ikka saab, Hinda pakkuge. Ps või 56789677
  19. Proovin ära. Diagnostis käies küsisin ka neilt,et kas juhtmed korras? vastus oli ,et jah need on korras.Küsimus veel selline,et mida see juhe teeb seal küünlajuhtme ümber?oli vist eespoolt vaadates teise juhtme peal.Kas detonatsiooni vastu vms?
  20. Tere! Mure siis selles,et kiirendamisel 4 tuhat ja ülesse hakkab auto pooma,natuke läheb edasi siis korraks poob ja nii lõpuni välja. Tühikäik läheb astmeliselt 800 pöörde pealt sekundiks-kaheks u 750 peale siis uuesti 800 peale ja nii pendeldab edasi-tagasi.Autol on vahetatud bensiini regulaator, küünlad,pöörete andur, jagajakaas,rootor,temp andur, benapump,filter.Diagnostikas käies öeldi ,et kõik muu on korras aga bensiini pump on lahja,ning kiiruse anduriga ei saa ühendus arvuti kuid öeldi ,et sellest ei saa see viga olla.Peale seda vahetasin pumba ära,kuid ei midagi. See viga oleks kui süvenev sest hakkab aina hullemini tegema. Vaakum lekkeid otsisin kuid ei leidnud. Äkki keegi oskab nõuga aidata.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus