Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

valerka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    45
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis valerka postitas

  1. valerka

    Simply the bEST

    Keegi ei palunud sul miskit käest ära krabada ! Küsimus oli selge ja arusaadav.(Minu jaoks). Ning tüüpiline küsimus korraldajale.
  2. valerka

    e30 salongi valgustus

    Olen kursis jah, et enamusel :wink: e34 valgusti jälle liiga pikk ja kitsas ning e30 stiili ei taha rikkuda 8)
  3. valerka

    e30 salongi valgustus

    Kui sobib siis lisan, et endal kupee facelift ja sellel ainult 2 valgustit mõlemas ääres . Mitte midagi oluliselt peale oma kukla ei valgusta! Olen ka mõelnud checkcontroli asemele valgusti paigaldada kuid nägin ühel romulasse sattunud isendil sellist lahendust ning :shock: kole nagu veneautosse istud ainuke ratsionaalne lahendus oleks kohtvalgustitega tahavaatepeegel.
  4. www.jep-tuning.ee 8)
  5. valerka

    Simply the bEST

    paistab nii ja sa pole kindlasti ainuke :wink:
  6. valerka

    Simply the bEST

    Minuarust korralik E30 paljude lisadega näiteks, ongi haruldus
  7. valerka

    Simply the bEST

    See päris uhke värk 8) Aga kas siis saab Riiga mindud? Sest pole isegi sealses muuseumis käinud. Huvitav oleks isegi seda näha :wink:
  8. Väga ilusad pildid oled teinud . Eriti meeldisid need rohelisest touringust 8) olgugi et auto must oli läks ta tausta ja muuga ilusti kokku jätka samas vaimus kena
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus