Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Chulo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 047
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis Chulo postitas

  1. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Sidur on m50b25 ja m51d25-l identne sama kehtib ka väntvõlli sees oleva käigukastivõlli tsentreerimislaagri kohta. Ka sidurikoja ees olev kaitseplekk on sama. Ma julgen arvata, et M51 käimar on bolt on M50-le.
  2. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SpNTtLxR7sI#t=174
  3. Pm praeguse seisuga on nad otsas. Kui vähemalt 8 komplektile veel soovijaid leidub, siis lasen uued teha.
  4. Chulo

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Vist peakski sama kastiga tegu olema (ülekanded teised vb). Mina võtsin endale m51 kasti küljest siduri töösilindri ja siis tundus küll esmapilgul sama olevat nagu bensiinimootoril.
  5. Pigem mõnest tootest konkreetset nimetust vms. Kui värviipoodi (tõenäoliselt Devori või Pintaväri) lähen siis oleks kohe hea mingit konkreetset asja küsida. Igasugustesse spray toodetesse olen oma usu juba ammu kaotanud, tahaks korralikult ja heade asjadega ära teha, et endal ka süda rahul oleks.
  6. Hetkel ongi tükid liivapritsitud, nüüd mõtlen mida edasi teha. Galvaanika variant on ka täitsa olemas. Aga mis siis galvaniseeritud tükkidega teha? Need tuleks ju samamoodi millegagi katta? Mis veoka värvi all silmas pead (mõni konkreetne näide)?
  7. Chulo

    pihustud

    Need rõngad peavad olema vitoonist või mõnest teisest bensiinikindlast materjalist. Hydroscandist saab osasid mõõte ja Simraconist saab põhimõtteliselt ükskõik mis mõõtu tellida.
  8. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    http://foorum.e30.ee/topic/6113-m-320i-fl-kupee-varuosadena/?hl=puka
  9. Tere härrased rullijad. Kuna ise seisan praegu ise küsimuse ees, mida sillaosadega teha, siis mõtlesin, et teen teema. Milliseid meetodeid/vahendeid olete Teie kasutanud silladetailide ja põhja taastamisel ning kaitsmisel keskkonna eest?
  10. Nii, kuna alles täna sain plaadid kätte, siis hakkan täna/homme nende postitamisega tegelema. Vabandan viivituse pärast. Mõned komplektid on veel üle...
  11. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Mina üldiselt väldiks Delphi veermiku osasid.
  12. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Selliseid pille on päris palju. e46 320d ja Volvo xc70 on sellised millega mul on endal kokkupuude olnud. E46 ilmselt ei pakuta voolikute vahele soojendussüsteemi klappide pärast mis seal vahel on, aga volvo puhul küllpõhjust tuvastada ei suutnud.
  13. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    See tundub täitsa okei asi olevat. Tavalised defa ja calix plokisoojendused on 550w ja nendel läheb päris kaua, et mingigi soe tuppa sisse saada. Rääkimata sellest, et mingil põhjusel soojendatakse uuematel autodel pigem karterit ja tuppa pannakse elektripuhur.
  14. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Jeebaist tellides küsi saatja käest üle, mis postitamine maksab. mida suurem ja raskem asi on seda kallim. Tavaliselt jäävad sellised väikesed pakid ca 10-15 £ kanti.
  15. Chulo

    Head muusikat autosse :)

    Väga ägeda soundiga lugu! Parim lugu Camo & Krooked-i uue plaadi pealt. Tuleb vaid 30 septembrini oodata, kui plaat müüki paisatakse.
  16. Chulo

    O: powerflex-i komplekti

    Strongflex-i ei taha? mul endal plaanis ka komplekt sealt ligi võtta, saaks veidi saatekulude arvelt ökonoomitada koos tellides 185,53€ on komplekt + 21,64€ transport. Väidetavalt on nüüd strongflex-i puksidega sarnaselt powerflex-iga kaasas määre, mida enne ei olnud. http://www.strongflex.eu/en/bmw-e30-82-91/722-036103a-full-suspension-bush-kit-sport.html
  17. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Aastavahetusel pole saluuti vaja lastagi
  18. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Võti tuli minu mäletamistmööda esimesse asendisse keerata ja nõks tagasi ning nõel (mina kasutasin juukseklambrit) sellest avast, mis lukusüdamikul on tehtud, sisse lükata. Painutasin vist isegi veidi selle otsa ja keerasin klambrit veidi, et südamik kätte saada. nii toimis asi e46 puhul. E30-ga oli veidi raskem, kuna sellel oli mul võti kadunud ja pidiń asjale vähe loomingulisemalt lähenema.
  19. Nii! Teadmiseks kõigile tellijatele, et tellimus on sisse antud ja valmistaja lubas endast kõik anda, et asjad kiiremini kui 2 nädalat valmis saada. Lasin ka paar ekstra komplekti teha nendele, kes rongist maha jäid. Hind aga edaspidi 35€ komplekt.
  20. Chulo

    Lobamokkade rubriik

    Pole midagi keerulist kui sul on võti ja nõel olemas. Kui võtit ei ole, siis lugu keerulisem.
  21. Kui nüüd ülejäänud, kes kindlad soovijad olid ka endast märku annaksid, siis võiks juba homme või täna õhtul tellimuse sisse anda. Chulo 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - plaadid käes Tiit 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - plaadid käes weix2000 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - Post 24 automaati pandud 3.10.2013 eix22 2 komplekti - RAHA MAKSTUD - Post 24 automaati pandud 3.10.2013 lehekonn 1 komplekt ork 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - Post 24 automaati pandud 3.10.2013 Madis28 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - kaup Tiidu käes buumer 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - Post 24 automaati pandud 3.10.2013 trivium 1 komplekt - RAHA MAKSTUD karlk - loobus, kuna auto on müügis grimes 1 komplekt - RAHA MAKSTUD tommyboy 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - kaup käes erikred 1 komplekt - RAHA MAKSTUD - kaup Tiidu käes beemwee 2 komplekti - RAHA MAKSTUD - Post24 automaati pandud 16.11.2013 PriitV 1 komplekt
  22. Okei! Millal sa, viljar, neid toiminguid sooritasid?
  23. Selle kohta oleks huvitav kuulda küll, kuna mul endal ka 1,6. TKTK-s andis üks Maanteeameti ümberehituse spetsialist loengut ja väitis, et kui sellele kerele pannakse peale ka 2,5l mootorit, siis võetakse kriteeriumid ikkagi viimase järgi. Point selles ainult, et kui suurema mootoriga autol on peal teised pidurid (taga ketas vs trummel) või teised silladetailid (VW corradol terve esisild pm, E30 amordipüstakud), siis tuleb margiesindusest saada tõend, et ümberehitusel on kasutatud mudelikohaseid detaile. Palju õnne selle tõendi saamisega. Kui asi nii kurjaks peaks minema, siis ma võin end UM-i ette protestiks laagrisse ka sättida, kuniks ma selle tõendi saan!
  24. Tere! Nonii, kuna nende odavalt pakutud plaatide saatus on nii suure küsimärgi all, siis otsustasin, et tellin sealt, kus 3,75€/tk maksab. Ehk siis üks komplekt on 30€. Teavitasin kõiki, kes on ülevalpool listis. Kes veel siiski tunneb, et soovib neid ka, siis palun enne esmaspäeva ühendust võtta. Tellin neid täpselt sellise koguse nagu soovitakse, see tähendab, et ilmselt tagavaraks ei lase midagi teha. Lugupidamisega Chulo
  25. Nonii... Ma teen sellise ettepaneku, et kui esmaspäevaks mingit selgust majas pole, tellime 3,75€/tk ära ja asi korras.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus